Recent Content by Żaqu

  1. Ż

    Pomoc Złe wyświetlanie zdjęć w PhotoStation.

    Witam, Od paru miesięcy mam problem z wyświetlaniem plików DNG w PhotoStation. Zdjęcia wyświetlane są w jednym kolorze. Problem dotyczy około 70% plików. Reszta jest wyświetlana prawidłowo. Pliki pochodzą z Lightroom Classic CC. Prośba o pomoc w rozwiązaniu problemu. Pozdrawiam, GŻ. Wersja...
  2. Ż

    Pomoc PhotoStation. Porażka?

    Kurcze, nie mogę tego znaleźć. Czy to chodzi o Plex Media Server. Mam na ekranie takie coś. Kilkakrotnie sprawdzałem ustawienia, zakładkę Web, Server, opcje zaawansowane i nic. We właściwościach zdjęcia (taki długopisik przy miniaturze) też tego nie mogę znaleźć...
  3. Ż

    Pomoc PhotoStation. Porażka?

    Dzięki za odpowiedź. Plex mam zainstalowany. Ale nie znalazłem tam żadnych opcji związanych z tagami zdjęć oraz automatycznym tworzeniem albumów. Wszystko trzeba zaznaczać ręcznie :(
  4. Ż

    Pomoc PhotoStation. Porażka?

    Witam serdecznie. Jednym z głównych celów zakupu Qnapa było stworzenie inteligentnych albumów wykorzystujących tagi. Z dużym zaskoczeniem odkryłem, że Qnap przy ładowaniu zdjęć do bibliotek nie importuje tagów zawartych w exifach. Następnym zaskoczeniem było odkrycie, że reindeksacja Media...