maj0nez
Local time
07:48
Featured content
0
Punkty reakcji
2

Dołączył
Ostatnio widziany

Ostatnia aktywność Wiadomości Featured content O sobie

    • maj0nez
      maj0nez odpowiedział w temacie Pierwszy budżetowy NAS do domu.
      Nie mam pojęcia jak je rozróżnić, mój w opisie też miał pamięć lutowaną a po otwarciu do włożenia dysków okazało się że serwer ma wolny slot.
    • maj0nez
      maj0nez odpowiedział w temacie Pierwszy budżetowy NAS do domu.
      Mój model opisany był jako TS-264-8G na początku było GB ramu, ale uzupełniłem o kolejną kość 16 BG plus do tego mam jeszcze dwa dyski nVme po 256 GB na moje potrzeby rewelacja. Kolejnym zakupem będzie urządzenie do obsługi sieci 5 gigabitów...
    • maj0nez
      maj0nez odpowiedział w temacie Pierwszy budżetowy NAS do domu.
      Witaj Leszku Tak jak napisałem w swoim poście kupiłbym teraz 4 zatokowca tylko dla RAID5, jestem bardzo zadowolony z niego i sprawdza się rewelacyjnie. Ma kilka minusów jeden z nich to aplikacje, są okropne wogóle nie userfrendly :-( Niestety...
    • maj0nez
      Sprawdzę u siebie po południu jak wrócę do domu, IMHO powinno wyskakiwać.
    • maj0nez
      W tym wyskakującym oknie musisz podać kod uwierzytelniający z aplikacji do dwuetapowego uwierzytelniania.
    • maj0nez
      Na monitoring jakiś typowy sprzęt typu HikVision itp. Mój wybór był podykotowany głównie tym że mam videodomofon tej marki i rejestratorem spiąłem sobie wszystko w całość.
    • maj0nez
      TS-462 | Specyfikacja sprzętowa + do tego 2x dysk SSD M2 512 GB w RAID1 pod system QTS + 3 dyski 10 TB w RAID5 pod dane + 1 dysk 10 TB jako HOT-SPARE (w razie padu jednego dysku .. automatycznie zastąpi on uszkodzony dysk) + UPS
    • maj0nez
      maj0nez odpowiedział w temacie Pierwszy budżetowy NAS do domu.
      Cześć. Jestem od kilku miesięcy zadowolonym użytkownikiem TS-264-8G, aktualnie 24Gb ramu plus dwa dyski nVME. Kupując teraz kupił, bym model 4 zatokowy. Pozdrawiam
  • Ładowanie…
  • Ładowanie…
  • Ładowanie…