Recent Content by _Kris

  1. K

    Pomoc DDNS i bardzo niska prędkość pobierania/wysyłania

    VPN dla klientów z oczywistego powodu odpada, ponieważ jest ich za dużo aby dało się to w prosty sposób przekazać jak mają się logować i gdzie wchodzić, domena bardzo dużo rzeczy ułatwia bo nikt adresu z cyferek wpisywać, tylko nazwa firmy.cloud i jest Ogólnie rzecz biorąc to nie zwróciłem...
  2. K

    Pomoc DDNS i bardzo niska prędkość pobierania/wysyłania

    tak mam adres zewnętrzny, usługa zrobiona przez myqnapcloud i dziwi mnie ta strasznie niska prędkość, po vpn mam więcej :|. A dla klientów vpn nie będę robił
  3. K

    Pomoc DDNS i bardzo niska prędkość pobierania/wysyłania

    Po wpisaniu komend pokazuje, że musi to przelecieć cały świat, aby nagle wrócić do polski :s, czyżby to było problemem? Czy kupno domeny w Polsce i zrobienie przekierowania na ten adres zwiększy prędkość przesyłu?
  4. K

    Pomoc DDNS i bardzo niska prędkość pobierania/wysyłania

    Witam forumowicze! Ostatnio udało zwalczyć mi się problem braku połączenia z moim serwerem nas z zewnątrz i aktualnie pojawił się problem bardzo niskiej prędkości pobierania/wysyłania. Pomimo symetrycznego łącza 5MB/s, pobieranie i wysyłanie jest na podobnym poziomie bo ok.300KB/s z zewnątrz...
  5. K

    Pomoc CloudLink problem udostępniania plików

    Hmmm, otwarcie portów nie było problemem. Niestety, aby wszystko poprawnie działało trzeba otworzyć je wszystkie, bo nawet jak wymusimy sobie logowanie w ssl po https na adres xxx.myqnapcloud.com to wywali błąd. Ponieważ strona startowa jest bez ssl i tam decydujemy jak chcemy się łączyć...
  6. K

    Pomoc CloudLink problem udostępniania plików

    Witam, mam problem... Kilka dni temu zakupiłem do swojej firmy urządzenie marki qnap i zacząłem konfigurować jego ustawienia. Urządzenie przede wszystkim zostało zakupione do wysyłania i odbierania od klientów/kontrahentów dużych załączników(projekty z autocad, itp.). Problem jest w tym, że po...