Recent Content by amuzc

  1. A

    Pomoc System na dyskach NVME w RAID 1

    Mam dwa dyski i zastanawiam się jak dobrze to zrobić aby pliki systemowe były na dwóch dyskach a po awarii któregoś z nich system nadal działał.
  2. A

    Pomoc System na dyskach NVME w RAID 1

    Uzupełniłem. QTS model TS-664
  3. A

    Pomoc System na dyskach NVME w RAID 1

    Witam Mam pytanie. Czy jak zainicjuje jako jedyny dysk NVME. System utworzy na nim pliki systemowe. Później dołożę drugi dysk i stworzę RAID 1. To czy po tej operacji jeśli odepnę któryś z dysków system wstanie i będzie działać ? Konfiguruję od zera nowy serwer a nigdy nie używałem Qnapa...
  4. A

    Qnap filmy 4K z HDR

    A może PS5 ogarnie PLEXa dobrze bo stoi u mnie ?
  5. A

    Qnap filmy 4K z HDR

    Jeszcze spróbuję przekonać się do tego PLEXa jako aplikacja na TV. Ogólnie mam postawiony serwer ale jakoś nie polubiliśmy się tak na szybko. Wydaje się takim przeładowanym kombajnem.
  6. A

    Qnap filmy 4K z HDR

    Jeśli NVIDIA SHIELD to TV czy TV PRO.
  7. A

    Qnap filmy 4K z HDR

    A dedykowany NUC intel gen 10 on wspiera 4K HDR i działa ok bo używam. Zawsze te boxy kojarzyły mi się z tym że na początku odtwarzają wszytko a później brak wsparcia i do kosza.
  8. A

    Qnap filmy 4K z HDR

    TV 4K ze wsparciem HDR10 chyba bez +. Audio amplituner 5.1 stary ale jary Onkyo tylko z DD niestety bez TrueHD. Ogólnie przyzwyczaiłem się do KODI. PLEXa używałem może jeszcze przekonam się do niego. 1687270383 Miałem KODI na TV (android) i nie byłem do końca zadowolony. Buforowało niektóre...
  9. A

    Qnap filmy 4K z HDR

    Witam. Przymierzam się do zakupu NASa. Czy jest możliwość że Qnap wypuści przez HDMI na TV filmy w 4K z HDR. Myślę tutaj o modelu TS-x64 lub TS-664 ewentualnie TS-x73A z dodatkową kartą graficzną. Do odtwarzania używam KODI. Może ktoś używa i podzieli się wiedzą na ten temat. Oczywiście wiem...