Recent Content by artek_70

  1. A

    Pomoc Server poczty - email

    Witaj. Dopóki się nie zalogujesz na IP:5272, które otwiera się po kliknięciu Xeams, nic nie zrobisz, ponieważ tamże ustawiasz serwer oraz użytkowników (w S użytkownicy systemowi mogli mieć konta, w qnapie + xeams to zupełnie inna filozofia). Proponuję zrobić restart całego systemu.
  2. A

    Pomoc Server poczty - email

    Certyfikaty zostawiłem w spokoju, samopodpisane od Xeams. Ruch pocztowy skierowałem bezpośrednio do serwera pocztowego w kontenerze. W moim przypadku do serwera pocztowego został przypisany adres 10.0.5.2 i na taki kieruję ruch, podczas gdy qnap ma adres 10.20.30.40. Wszystkie działania na ruterze.
  3. A

    Pomoc Server poczty - email

    Skończyło się na Xeams. Rzeczywiście działa i stosunkowo dobrze. Problem pojawia się wraz z uruchomieniem SSL - niestety nie działa. Problem rozwiązany, działa SSL - czyli serwer pocztowy jest OK.
  4. A

    Pomoc Server poczty - email

    Dzięki za posty. Sprawa rozbija się tylko o serwer (wiem marudzę) pocztowy. Mam domenę, mam swoją pocztę, nie ogranicza mnie hosting, a skoro NAS działa to niech robi coś pożytecznego.
  5. A

    Pomoc Server poczty - email

    Dzięki Silas Mariusz, jeszcze mam S i na nim stoi poczta, jednak chcę całkowicie migrować na Qnapa i nadal będę szukał.
  6. A

    Pomoc Server poczty - email

    Dzięki za odpowiedź, ja znalazłem Xeams, ale jego konfiguracja jest strasznie rozbudowana, poza tym często po zmianie w konfiguracji robi pad i od nowa instalacja. Właśnie na poczcie mi zależy.
  7. A

    Pomoc Server poczty - email

    Czy jesteście w stanie polecić server pocztowy do QNAP? Raczej bez wirtualizcji dodatkowego systemu. QNAP HS-251+, QTS 4.2.4 docelowo również w 4.3.3.
  8. A

    Witajcie forumowicze QNAPa.

    Od kilku dni jestem posiadaczem HS-251+. Wcześniej S DS-216+.