Recent Content by axid

  1. A

    Pomoc KODI - niezależnie od wtyczki wideo tylko "undetermined - stereo"

    Co do Dolby na youtube, to zgodzę się z Tobą połowicznie - na wtyczce youtube KODI ich nie ma. Na youtube bezpośrednio są. Spróbuj sam, a zobaczysz ;) Przy ustawieniach, które mam wprowadzone dźwięk zostaje w amplitunerze. Nie jest tak jak piszesz, że idzie do TV i z niego wraca. Obawiam się...
  2. A

    Pomoc KODI - niezależnie od wtyczki wideo tylko "undetermined - stereo"

    Dlaczego zatem odtwarzając filmy testowe Dolby Digital na wbudowanym w TV youtube amplituner od razu to wyłapuje i wyświetla rodzaj kodeka? Powtórzę, że takie rozpoznanie nie występuje kiedy próbuję odtworzyć ten sam materiał przez wtyczkę youtube w KODI.
  3. A

    Pomoc KODI - niezależnie od wtyczki wideo tylko "undetermined - stereo"

    Niestety Twojej odpowiedzi nie mogę uznać za rozwiązanie problemu. Mam ustawiony ProLogic i naturalnym jest to, że aplituner przełącza się z innych źródeł na DTS/DOLBY. Nazwa urządzenia w KODI to nazwa mojego amplitunera. Niezrozumiałym jest dla mnie to, że przy odtwarzaniu tego samego...
  4. A

    Pomoc KODI - niezależnie od wtyczki wideo tylko "undetermined - stereo"

    Witam, Powoli poznając funkcjonalność mojego qnapa spotkałem się z małym oporem z jego strony. Pomimo, jak mi się wydaje, prawidłowej konfiguracji ustawień dźwięku w KODI, nie udaje mi się uzyskać dźwięku DTS lub Dolby Digital na amplitunerze. Zauważyłem, że w ustawieniach dźwięku i napisów...
  5. A

    Przy piwie Co słychać w nowym KODI

    Tak na Q. W repo Filipa u mnie nie wyświetla KODI. Mało czasu + start z Q nie ułatwia mi zadania, stąd prośba o pomoc. pozdrawiam
  6. A

    Przy piwie Co słychać w nowym KODI

    Podpowiedzcie świerzakowi jak zainstalować KODI, PLEASE!!!!! :)