Recent Content by BaGRoS

  1. BaGRoS

    Przy piwie QNAP TAS-268 i Kodi

    W sklepie Google Play jest wersja 17, może masz zbyt niską wersję androida, bo Google Play to dla Android market? 메가 서명.
  2. BaGRoS

    Pomoc Nazwy wolumenów i migracje

    Czytam, czytam i myślę, że na rzeźbienie dobry może być dysk USB3 z powiedzmy 4TB pojemności? EDIT: JA mam tak teraz z moim ReadyNas. Wszystko pobiera się na dysk usb, co jakiś czas sortuję do folderów na nas 메가 서명.
  3. BaGRoS

    ReadyNAS NV+ v2 na Qnap xxxx

    Może coś w tym być. Można zawsze sprzedać stare dyski na ebay, tylko aby zmienić 4 dyski z 4TB na 6TB trzeba kupić od razu wszystkie dyski, wymieniać je po jednym i później sprzedać te 4TB... Z RAID6 4x4TB (8TB) po zmianie wszystkich uzyskam 4x6TB (12TB) czyli tyle co dodanie jednego dysku...
  4. BaGRoS

    ReadyNAS NV+ v2 na Qnap xxxx

    TVS-871 :: QNAP wygląda na to, że pojedyńczą jednostkę rozszerzenia obsługuje Storage expansion via QNAP UX-500P / UX-800P expansion unit (Max: 1 unit), zadałem pytanie producentowi, czekam za odpowiedzią. Czyli pierwsze 3 sloty dyski po 3TB - RAID5 - 6TB czwarty slot dysk SSD system linux...
  5. BaGRoS

    ReadyNAS NV+ v2 na Qnap xxxx

    Co znaczy QTS się sypnie? Raczej powinno działać latami? ReadyNAS działa od czasu postawienia pierwszej macierzy, tylko zmieniałem dyski. Dodatkowo w czasie transportu paczką z Polski do UK NAS rozleciał się na kawałki :/ kupiłem identyczny, włożyłem dyski, NAS się zsynchronizował i działa...
  6. BaGRoS

    ReadyNAS NV+ v2 na Qnap xxxx

    Ironicznie?
  7. BaGRoS

    ReadyNAS NV+ v2 na Qnap xxxx

    1. W sumie to i dobrze :P 2. Z kamerami wymyśliłem trochę inny myk, zamiast bawić się w licencje, drogie kamery zrobię własną kamerkę wifi 1080p z rapberry pi 2 plus moduł kamery plus diody IR plus obudowa drukowana na drukarce 3D. Jest taniej, samo się będzie logowało po wifi do udziału i...
  8. BaGRoS

    ReadyNAS NV+ v2 na Qnap xxxx

    Cześć Zgodnie z tematem chciałbym zamienić kilka rzeczy na jedną. Tj. ReadyNAS NV+ v2 plus Odroid U3 (robiący za centrum multimediów XBMC i serwer pobierania Transmission, CouchPotato, SickBeard, SABnzbd, httpd, php). Teraz posiadam dyski 2x3TB, 2x4TB seria WD RED. Korzystam z X-RAID2 czyli...
  9. BaGRoS

    Cześć Wam

    Witojcie :P Posiadam ReadyNas Zaczynam szukać czegoś nowszego, jednak temat założę w innym miejscu :P Tu tylko się z wami wszystkimi chciałem przywitać! CZEŚĆ! BaGRoS