Recent Content by Bartek

  1. Bartek

    Prosty NAS do domu

    dzieki za linka - na pewno sobie cos znajde z tej listy :-)
  2. Bartek

    Prosty NAS do domu

    dysk będzie chodził 24h na dobę,ale dane nie będą jakieś mega ważne znaazlem taki dysk WD Red 2TB WD20EFRX (64MB, SATA/600) nada sie?
  3. Bartek

    Prosty NAS do domu

    zdecydowałem się na ten dysk z uwagi na w miarę optymalne parametry - procek + RAM Teraz pytanie - jaki HDD do tego? Czy to sa takie same dyski jak do PC czy coś bardziej wyrafinowanego ?
  4. Bartek

    Prosty NAS do domu

    dzieki za propozycje troche to poza moim budzetem niestety :-( razem z dyskiem chciałbym zmiescic sie w 1-1,5kPLN na chip.pl znalazłem takie porównanie NAS-ów - można na ten ranking patrzeć na poważnie ? Dyski sieciowe NAS - rankingi, testy, produkty, wyniki, specyfikacja, recenzje - Chip.pl
  5. Bartek

    Prosty NAS do domu

    Witam Poszukuje taniego rozwiązania dla przechowywania mediów z dostępem w sieci domowej. Nie zależy mi na raidach i innych tego typu zabezpieczeniach, do tego mam dysk USB na którym przechowuje ważne rzeczy. Potrzebowałbym miejsca na filmy i zdjęcia z możliwością oglądania ich na TV lub innych...
  6. Bartek

    Witam

    Jestem Bartek i i mam nadzieje ze znajdę tu odpowiedzi na moje pytania. Dzięki.