Recent Content by become

  1. become

    Pomoc Let's Encrypt SSL - nei działa

    Chcę zabezpieczyć panel admina. Kiedyś to działało.
  2. become

    Pomoc Let's Encrypt SSL - nei działa

    Mam problem z uzyskaniem certyfikatu SSL od Let's Encrypt. Pojawia się błąd: Odpowiednie przekierowanai portów sa zrobione na routerze: Ustawienia główne wyglądają tak: Czemu to nie działa ? Wersja oprogramowania Firmware: 5.0.0.1858 Build 20211119 Model serwera: QNAP TS-231P
  3. become

    Pomoc ssh - nie działa key z i do

    Grzenio masz jakiś kontakt do siebie ;)
  4. become

    Pomoc BorgBackup

    Hej Czy ktoś z powodzeniem zainstalowął na QNAP BorgBackup na TS-231P ?? Jak lepiej rozwiązać kwestię backupu kilku maszyn na NAS z pomocą tego narzędzia ? 1. Zainstalować Borg na serwerach źródłowych i z serwerów źródłowych inicjować procedurę backupu po SSH na QNAP 2. Zainstalować Borg na...
  5. become

    Pomoc Przyrostowy/różnicowy backup danych z serwerów

    Czołem. Przymierzam się do lepszego wykorzystania mojego QNAP w kwestiach backupu danych z dwóch moich serwerów. Obecnie robię backup danych, emaili oraz baz MySQL. Backup danych to codzienna kopia (mirror) aktualnego stanu danych (katalog: /home) i wiadomości email (/var/vmail). Jeżeli coś...
  6. become

    Pomoc Plik authorized_keys

    debug1: Found key in /home/mobaxterm/.ssh/known_hosts:1 debug2: set_newkeys: mode 1 debug1: SSH2_MSG_NEWKEYS sent debug1: expecting SSH2_MSG_NEWKEYS debug2: set_newkeys: mode 0 debug1: SSH2_MSG_NEWKEYS received debug1: SSH2_MSG_SERVICE_REQUEST sent debug2: service_accept: ssh-userauth debug1...
  7. become

    Pomoc Plik authorized_keys

    U mnie nie było. Dodałem z prawami 600 Niestety podczas połączenia kluczem prywatnym dostaję: server refused our key Nie mam tego problemu z 3 innymi serwerami z CentoOS
  8. become

    Pomoc Plik authorized_keys

    Szukałem ale jedna odpowiedź mówi że muszę utworzyć plik authorized a nie authorized_keys. Dwa rózne tutoriale i jeszcze 2 rózne lokalizacje. To juz sam nie wiem jak i gdzie. Nie mam z tym problemu na CentOs
  9. become

    Pomoc Plik authorized_keys

    Witam. Nie mogę zlokalizować pliku authorized_keys na moim QNAP. Gdzie mam go utworzyć aby dodać klucze publiczne dostępu po ssh ? Wersja oprogramowania Firmware: 4.3 Model serwera: QNAP TS-231
  10. become

    Cześć

    Witam :)