Recent Content by bigleb

  1. B

    Pomoc DLNA QTS 4.3 Problem

    Ok, mam tę Javę zainstalowaną i znalazłem instalki Saviio ale są 3 do wyboru (ARM x19, ARM x31, ARM x41+), która będzie działać na Marvelu 1,2 GHz? Nic z tego nie będzie mam za mało pamięci na Serviio, da się w tym sprzęcie dodać RAM?
  2. B

    Pomoc DLNA QTS 4.3 Problem

    No dobra, z góry przepraszam jak wam tu ręce z szelestem opadną, ale... Czy Java jest domyślnie zainstalowana w QTS 4.3.3, a jak nie, to jaki tam siedzi system, żeby dobrać instalkę? (QNAP ts-412)
  3. B

    Pomoc DLNA QTS 4.3 Problem

    Mam ten sam problem na najnowszym, majowym FW 4.33.0174 i standardowym serwerze DLNA (QNAP TS-412), ktoś wie, czy serviio zadziała na Marvellu 1,2 GHz, i którą wersję trzeba zainstalować ze strony produventa?
  4. B

    Pomoc QNAP TS-412 po resecie nie widzi danych z dysków.

    Zacząłem skanować, z tego co widzę potrwa to kilka godzin. Jak skończy, to napiszę o efektach. No niestety skanowanie nie pomogło, zresztą to było skanowanie dysku w poszukiwaniu uszkodzonych bloków. Jednak poradziłem sobie w inny, całkiem dla mnie nieoczekiwany sposób, mianowicie wystarczyło na...
  5. B

    Pomoc QNAP TS-412 po resecie nie widzi danych z dysków.

    Niestety nic takiego nie widzę w menedżerze pamięci, załączyłem zrzut ekranu
  6. B

    Pomoc QNAP TS-412 po resecie nie widzi danych z dysków.

    Witam, jestem świeżym, szczęśliwym posiadaczem qnap ts-412 zainstalowałem w nim 4 dyski, powrzucałem dane i zajęło mi to bardzo dużo czasu. Ponieważ 1 dysk chcę przeznaczyć na przechowywanie danych swojego biura, postanowiłem zrobić na nim porządek. Opróżniłem go, ale nie potrafiłem pozbyć się z...