Recent Content by bmarcin2

  1. B

    Pomoc Domowy system ochrony

    Nad odbieraniem alarmów z kamery mają czuwać wszyscy domownicy. Bez sensu kamera ma powiadamiać wszystkich o alarmie, z powodu pojawienia się kogoś akurat obecnego w domu w kadrze. Może być to po prostu irytujące. System ma działać kiedy dom będzie pusty. W takim razie zostanę na początku przy...
  2. B

    Pomoc Domowy system ochrony

    Chciałbym, żeby rozwiązanie było możliwie jak najmniej skomplikowane. Czy wyłączanie po prostu kamery z gniazdka kiedy będę w domu, a włączanie kiedy będę wychodził sprawdzi się w moim przypadku? Mam wrażenie, że jest do najlepsze rozwiązanie, ale pytam, bo może jest coś czego nie jestem w...
  3. B

    Pomoc Domowy system ochrony

    A czy aplikacja na androida Vmobile umożliwia włączanie/wyłączanie kamer lub aktywacje/dezaktywacje czuwania alarmu?
  4. B

    Pomoc Domowy system ochrony

    Pigers, a czy mógłbym Cię prosić o bliższe wyjaśnienie jak zaimplementować takie rozwiązanie?
  5. B

    Pomoc Domowy system ochrony

    Dzień dobry, Chciałbym zbudować domowy system ochrony, wykorzystując niedawno zakupiony Qnap TS-251. W planach mam instalację 2 kamer ip, lecz na początek zacznijmy od jednej. System ma działać w taki sposób: przy wyjściu z domu aktywuję kamery, które zaczynają nagrywać w pętli ~15 min. W...