Recent Content by bmwm3

  1. bmwm3

    [POMOCY] QNAP TS-109 II jak to zainstalować???

    No więc na wstępie wielkie dzięki dla kolegi SiLAS, po krótkich oględzinach okazało się że to wina routera. Otóż dostęp z sieci wewnętrznej przez domenę(hosting na nazwa.pl, przekierowanie w dyndns.org, zmienne IP Netii, przekierowany port 80) jest niemożliwy, nie pojawia się nic. Z zewnątrz po...
  2. bmwm3

    [POMOCY] QNAP TS-109 II jak to zainstalować???

    Nadal nie dostałem odpowiedzi czy maska podsieci w LAN i WAN powinna mieć wartość końcową taką samą? JA mam w WAN-ie 225, a w LAN-ie 0, czy to w czymś przeszkadza? Jeśli port 80 nie jest przekierowany to po adresie IP usługodawcy wyświetla się panel DLink-a, jeśli zrobię przekierowanie to nie...
  3. bmwm3

    [POMOCY] QNAP TS-109 II jak to zainstalować???

    Od długiego czasu nie robię nic tylko kombinuję, naprawdę różne ustawienia. Nie wiem dlaczego ale maska podsieci połączenia WAN (225 )nie zgadza się z maską podsieci LAN ( 0). Po dopisaniu do adresu IP usługodawcy :80 nie działa przekierowanie. Nie wiem do kogo się zwrócić żeby pomógł. Problem...
  4. bmwm3

    [POMOCY] QNAP TS-109 II jak to zainstalować???

    Nie wiem jak zmienić domyślny GUI jest 192.168.1.1 ktoś podpowie, nawet nie wiem czy taka możliwość jest. Ok.pierwsza część działa.wsystko się otwiera. Ale kiedy podam ip dostawcy i :80 nie dzieje się nic Kiedy przekieruję port 80 to nawet pod adresem mojadres.pl nie wyświetla się strona...
  5. bmwm3

    [POMOCY] QNAP TS-109 II jak to zainstalować???

    Kiedy zmieniam port tzn, 192.168.1.1 na np.192.168.1.100 to brama domyślna też zmienia się na 192.168.1.100 i pozostaje bez zmian. sam nie wiem gdzie szukać przyczyny i czego jeszcze spróbować/ jakieś propozycje? :(
  6. bmwm3

    [POMOCY] QNAP TS-109 II jak to zainstalować???

    dziękuję za odpowiedz i proszę jeszcze o pomoc. Sprawa ma się tak. Po wpisaniu mojadres.pl pojawia mi się strona konfiguracji rutera/// W ruterze wyłączone DHCP przydzielone kompom i qnapkowi stałe adresy gdy próbuje przekierwoc port 80 pojawia się komunikat"""""" "Since port 80 is used, the DSL...
  7. bmwm3

    [POMOCY] QNAP TS-109 II jak to zainstalować???

    Jestem nowym użytkownikiem tego forum i już proszę Was o pomoc. Zakupiłem Qnap TS-109II i chciałbym to jakoś skonfigurować a nie mam chyba wiedzy, aż takiej. Otóż chciałbym po kolei dowiedzieć się co gdzie wpisać.\ Mam ruter dlink 2640 b, stworzyłem na stronce www.dyndns.org odpowiedni adres na...