Recent Content by Boooster

  1. Boooster

    Pomoc VPN dostęp do zasobów wew sieci

    a jak mogę "wejść" do tego pliku ??
  2. Boooster

    Pomoc VPN dostęp do zasobów wew sieci

    W sumie wiem ocb mniej więcej ale jak to ustawić ?? poleceniami zapewne ? jak one mają być skonstruowane bo w opcjach QNAP nie ma bridging ani w oprogramowaniu OPENVPN
  3. Boooster

    Pomoc VPN dostęp do zasobów wew sieci

    żadnych propozycji ? :-( ew jak ten ruting zrobić ?
  4. Boooster

    Pomoc VPN dostęp do zasobów wew sieci

    to jak to można rozwiązać ? bo ustawiając VPN 192.168.0.x koliduje się i nie działa qnap jak należy ....
  5. Boooster

    Pomoc VPN dostęp do zasobów wew sieci

    Witam, Skonfigurowałem VPN odpaliłem i połączył mi się poprzez OPENVPN z innego PC. ( po porcie TCP 1050) Gdy na PC z VPN wchodzę po adresie wew QNAP 192.168.0.39 to się łączy ale jeśli mam Virtual Hosty i postawioną stronę np pod adresem 192.168.0.200 to już mi nie wchodzi :-( Czy da się to...
  6. Boooster

    Pomoc Vtiger 6.0 biały ekran

    Po de instalacji PHP ERROR zostawił śmieci w php.ini :/ przywrócenie org. pomogło :)
  7. Boooster

    Pomoc Vtiger 6.0 biały ekran

    wł te kody zainstalowałem od nowa i teraz nawet nie mam okna instalacji pisze mi Warning: Unknown: failed to open stream: No such file or directory in Unknown on line 0893/share/CACHEDEV1_DATA/.qpkg/vtigercrm/vtigercrm/libraries/adodb/adodb.inc.php $fn = $this->raiseErrorFn; if...
  8. Boooster

    Pomoc Vtiger 6.0 biały ekran

    a to wł w qnapie ? czy w skrypcie vtigera ??
  9. Boooster

    Pomoc Vtiger 6.0 biały ekran

    Witam, zainstalowałem Vtigera, podczas instalacji wszystko ok i w ost okienku kroku już po zakończeniu biały ekran i nic się nie dziej. następnie wyświetla błąd po odświeżeniu że jakiś driverów nie ma :/ czy ktoś próbował to instalować ? ew jak zaktualizować php ? może w tym jest błąd ...
  10. Boooster

    Pomoc Problemy z bramą/dostępem do netu TS-469L

    Nie wiem czy to wina Mikrosa czy kogo :/ ale sprawa wygląda tak ... TP-> Mikrotik->swich -> qnap i tak bramę dostaję po restarcie qnapa ustawione na automat i dns też na automat. Aplikacje i qnap cloud mają dostęp do neta, lecz gdy w mikrotiku przekierowuję porty na qnapa to nie idzie :/ nie...
  11. Boooster

    Pomoc Problemy z bramą/dostępem do netu TS-469L

    no to nic. brama z samymi zerami DNS ustawiłem 8.8.8.8, 8.8.4.4 i dalej nie ma internetu :/ ani my cloud ani aplikacje :/
  12. Boooster

    Pomoc Problemy z bramą/dostępem do netu TS-469L

    Stały adres, maska podsieci i brama domyślna wpisane jumbo frame 1500 coś jeszcze ? każdy z PC ma bramę a qnap nie może pobrać :/
  13. Boooster

    Pomoc Problemy z bramą/dostępem do netu TS-469L

    nie wiem co się dzieje brama już jest itd ale np aplikacji nie może znaleźc tak jakby nie miał dostępu do Internetu :/ wyskakuje mi takie coś System wykrył, że twój serwer DNS nie może rozwiązać hostów, niektóe aplikacje mogą nie działać prawidłowo.
  14. Boooster

    Pomoc Problemy z bramą/dostępem do netu TS-469L

    Ustawiłem 1050 :/ zresetowałem qnapa i znowu nie mam bramy :/ już mnie coś trafia z tym mikrosem ...