Recent Content by borygo

  1. B

    Pomoc "plugged drive failed to work" w logu

    Nie mam możliwości go wykonać w najbliższym czasie. Ale po smarcie widać, że nic mu nie dolega.
  2. B

    Pomoc "plugged drive failed to work" w logu

    Nie podłączałem tego dysku do PC. On siedzi w Qnapie od samego początku. Na świeżo następny błąd się właśnie pojawił. Tym razem nie pojawił się jakiś czas po teście dysku (jak w poprzednich). Jedyne co zrobiłem po pojawieniu się poprzedniego błędu to zaktualizowałem oprogramowanie Qnapa. Typ...
  3. B

    Pomoc "plugged drive failed to work" w logu

    Model to WDC WD20EFRX-68EUZN0 producent Western Digital.
  4. B

    Pomoc "plugged drive failed to work" w logu

    Myślisz, że taki zabieg pomoże? Dysk siedzi tam od dłuższego czasu i nikt nim nie macha. Jest przykręcony jak należy. Zrobię to i zobaczymy czy to coś pomoże. Powrócę do tematu, gdyż nic nie dało to co zrobiłem i problem nadal występuje. Typ Data Godzina Użytkownicy Źródło IP Nazwa...
  5. B

    Pomoc "plugged drive failed to work" w logu

    Witam W logach otrzymuję co jakiś czas błąd "Plugged drive failed to work". Log wygląda tak: Typ Data Godzina Użytkownicy Źródło IP Nazwa komputera Zawartość Błąd 2018/08/06 12:58:01 System 127.0.0.1 localhost Plugged drive failed to work. Informacja 2018/08/05...
  6. B

    Pomoc nie banowanie określonych użytkowników

    Nie bardzo o to chodzi, bo nie mogę sprecyzować wszystkich adresów z których będę się łączył (a ten sposób wytnie mi wszystkie i pozostawi tylko te znane). Przy takim ustawieniu nie będę dał rady połączyć się z dyskiem z zewnątrz z dowolnego (nieznanego wcześniej) komputera.
  7. B

    Pomoc nie banowanie określonych użytkowników

    Witam Jest sobie TS-112 Jak wchodzę na niego z exploratora (Windows XP) przez ftp (zalogowany na określonego użytkownika, nie anonimowo) to w logach mam informację, że loguję się anonimowo (ale w następnej linijce, że poprawnie się zalogowałem, i tak na przemian) i często do tego dochodzi, że...