Recent Content by brzoskamariusz

  1. brzoskamariusz

    Pomoc UPS MEC0003 from GreenPower

    Mam drugiego UPSa, który jest zawsze wykrywany przez QNAPa i zastanawia mnie jak to działa, że oba są widoczne po podłączeniu ale jednego widzi po restarcie, a drugiego tylko do restartu. Czy to jest jakiś cykliczny ping wysyłany przez QNAPa, czy UPSa?
  2. brzoskamariusz

    Pomoc UPS MEC0003 from GreenPower

    Cześć, mój UPS nie jest wspierany ale zastanawia mnie, jak większość osób z wątku Pomoc - Znikający UPS, czy istnieje skrypt, czy da się tak ustawić QNAPa, aby UPS był wykrywany po ponownym uruchomieniu QNAPa, skoro on go wykrywa po włożeniu wtyczki do USB.
  3. brzoskamariusz

    Pomoc UPS MEC0003 from GreenPower

    Cześć, Mam dziwny problem. Gdy podłączam do USB mój UPS, QNAP go wykrywa i wszystko jest ok, do ponownego uruchomienia QNAPa. Po ponownym uruchomieniu QNAP go już nie widzi ale jak znowu wyciągnę wtyczkę USB i włożę w to samo miejsce, to go wykrywa. Macie może jakieś pomysły? Będę wdzięczny za...
  4. brzoskamariusz

    Pomoc QRM+ na Windows

    Mam ESET Internet Security, wiec on przejmuje ustawienia i wylaczylem mu zapore na czas prob
  5. brzoskamariusz

    Pomoc QRM+ na Windows

    Tak i robie to jako administrator, nawet wyczytalem gdzies zeby wlaczyc TLS1
  6. brzoskamariusz

    Pomoc QRM+ na Windows

    Próbuję zainstalować na Windows 10 Pro, QRMAgent ale dostaje błąd Error 1001 Firewall wyłączony na QNAP i Windows. Ta sama sieć.
  7. brzoskamariusz

    Pomoc Qsync - Synchronizacja plików zatrzymana. Folder domowy został wyłączony.

    Czesc, Widziałem post: Pomoc - Qsync - Synchronizacja plików zatrzymana. Folder domowy został wyłączony. Przesledzilem wszystko, co bylo w nim napisane i dalej mam ten problem. Synchronizowane foldery mam nadal, wylaczalem i wlaczalem, odinstalowywalem i instalowalem na nowo - nic nie pomoglo...
  8. brzoskamariusz

    Pomoc QVPN Qbelt

    Musisz zmienić w telefonie w Orange "punkt dostępu" z IPv6 na IPv4. Instrukcje znajdziesz na stronach Orange. Haczyk na iPhonach - OS na iPhonach wycofał sie już z protokołu IPv4 na danych komórkowych ze względów bezpieczeństwa. Da się jedynie zrobić to na Wifi w telefonie. Pozostaje jedynie...