Recent Content by chesterros

  1. chesterros

    Pomoc Zniknęły woluminy

    Helpdesk rozwiązał problem. Po włączeniu zdalnego dostępu , na drugi dzień dostałem informację, że powinno działać i po sprawdzeniu wszystko wróciło do normy. Dzięki wszystkim za pomoc. Temat do zamknięcia.
  2. chesterros

    Pomoc Zniknęły woluminy

    Miałem często zdalne połączenia z serwisem dotyczące innego oprogramowania i zazwyczaj odbywało się tak, że łączyli się ze mną przez np. team viewera i działali na moim pilpicie. Chodziło mi o to czy to się odbywa w ten sposób, czy raczej łączą sie z qnapem bez mojej obecności.
  3. chesterros

    Pomoc Zniknęły woluminy

    W takim razie po weekendzie będę działał dalej, bo teraz nie mam dostępu do qnapa. Jeszcze takie pytanie: jeśli ja im dam dostęp zdalny to oni mogą się dostać do qnapa bez mojego udziału?
  4. chesterros

    Pomoc Zniknęły woluminy

    Diody świecą i dyski pokazuje że są w dobrym stanie. "Dostukałem się" do helpdesk i proszą mnie o zdalny dostęp to dam im działać i zobaczymy co zrobią.
  5. chesterros

    Pomoc Zniknęły woluminy

    Wyciągnąć z doków? Tego nie próbowałem, ale resetowałem QNAPA
  6. chesterros

    Pomoc Zniknęły woluminy

    Nie mogę odłączyć woluminu bo nic tam nie ma. Jest czysto jak po inicjacji, a opcja dołącz i odzyskaj jest nieaktywna.
  7. chesterros

    Pomoc Zniknęły woluminy

    Jeszcze się nie udało skontaktować ze względu na to, że miałem jakąś starszą wersję systemu, która uniemożliwiała kontakt z helpdesk. Dziś robię wszystkie aktualizacje i będę się z nimi kontaktował. Jak będzie coś wiadomo dam znać.
  8. chesterros

    Pomoc Zniknęły woluminy

    Niestety guzik odzyskaj jest nieaktywny
  9. chesterros

    Pomoc Zniknęły woluminy

    Wybrać: ponownie zainicjuj identyfikatory obudów czy dołącz i odzyskaj pulę pamięci?
  10. chesterros

    Pomoc Zniknęły woluminy

    U mojego Ojca, który posiada QNAPA TS-231P z 2 dyskami, używa głównie do multimediów, zbiór zdjęć do których jest dostęp po sieci i dlna. W którymś momencie zgłosił mi, że stracił dostęp do dysków. Zalogowałem się na qnapa i widzę, że nie ma woluminów. Dyski pokazuje, że są w stanie dobrym, ale...
  11. chesterros

    Pomoc Aktualizacja systemu problem

    Dzięki, działa. Nie zauważyłem, że to link :). Problem rozwiązany. Temat do zamknięcia.
  12. chesterros

    Pomoc Aktualizacja systemu problem

    Jakie dzięki za pomoc. Problem chyba nie rozwiązany jeszcze.
  13. chesterros

    Pomoc Aktualizacja systemu problem

    Chciałem zaktualizować oprogramowanie i pojawił się następujący komunikat: Aktualizacja systemu nie powiodła się. Nieprawidłowy format pliku oprogramowania firmware. Kod błędu 4 Wersja oprogramowania Firmware: 4.3.6.0776 Model serwera: QNAP TS-231P
  14. chesterros

    Pomoc Problem z przywróceniem ustawień systemu

    Nie pytałem. Zrobiłem ustawienia od zera. Pół godzinki i gotowe.
  15. chesterros

    Pomoc Problem z przywróceniem ustawień systemu

    Chciałem w moim QNAPIE zamienić dysk 3tb na 6tb pomyślałem, że zrzucę sobie dane, zapiszę ustawienia systemu, zainicjuję QNAPA z nowym dyskiem 6tb i wczytam ustawienia z pliku a następnie wrzucę dane. Zatrzymałem się na akcji wczytywanie ustawień, mianowicie otrzymałem komunikat: Nie udało się...