Recent Content by Corvax

  1. C

    Pomoc TS-212P i Edimax IC-3116W - rozdzielczość

    Dzień dobry takie pytanie do NASa TS-212P podłączone są kamerki Edimax IC-3116W - maksymalna rozdzielczość jaką mogę ustawić w Surveillance Station to 640*480, pomimo że kamera obsługuje 1280x720, kodek to h264. Coś robię nie tak? Pozdr Corvax
  2. C

    Pomoc Problem ze zdalnym podglądem ts212P

    Ok ja to absolutnie rozumiem, jednak mam przed sobą taką sytuację: wbijam się bezpośrednio na obraz (stream) z kamery zdalnie i mam płynność na akceptowalnym poziomie jakieś ~5fps - jest to dla mnie wystarczające - ta sama kamera oglądana przez klienta QVR ma w porywach do 1,5 FPS, ba jeśli...
  3. C

    Pomoc Problem ze zdalnym podglądem ts212P

    weselej zaczyna robić się kiedy wywalę drugą kamerę i zostawię tylko jedne kanał - płynność w ogóle się nie zwiększa, natomiast kiedy porównam z streamem bezpośrednim z kamery - mam tam obraz o płynności do przyjęcia - niestety nie mam jak sprawdzić ilość fps, ale jest kilka razy bardziej płynny...
  4. C

    Pomoc Problem ze zdalnym podglądem ts212P

    Dzięki, też o tym myślałem, jednak wcześniej monitoring chodził na zwykłym PC i oprogramowaniu Blue Iris - Video Security Software i tam działało wszystko płynnie - być może sam soft dopasowywał bitrate/rozdzielczość?. Monitor zasobów pokazuje transfer w sieci lokalnej na poziomie 2 MB/s (to w...
  5. C

    Pomoc Problem ze zdalnym podglądem ts212P

    Witam, mam problem z podglądem zdalnym monitoringu, w sieci lokalnej jest ok, natomiast przy dostępie zdalnym prędkość wyświetlania nie przekracza 2 FPS. Konfiguracja qnap 212P kamery 2 x edimax IC-3115W działające w rozdzielczości 640x480 przy 15FPS łącze to DSL o faktycznych parametrach Down...
  6. C

    Dzień dobry!

    melduję się posiadacz ts453A i ts212