Recent Content by cralt

  1. cralt

    Pomoc TS-269L - Dodanie RAM

    Hmmm. 3 GB czyli niekoniecznie rozmiar kości parami? Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  2. cralt

    Pomoc TS-269L - Dodanie RAM

    Naklejki były. MarkIT to taki portal zakupów B2B, przez niego mogę kupować w ABC data itp, zależy od dostępności sprzętu. Nic to. Albo poszukam kości 1GB albo spróbuję wyciągnąć oryginalna. Teraz używam tego QNAPa prywatnie, więc bez ciśnienia... Dziękuję za przekazaną wiedzę. Można zamknąć...
  3. cralt

    Pomoc TS-269L - Dodanie RAM

    Numer seryjny Q134I07509 Pozdrawiam
  4. cralt

    Pomoc TS-269L - Dodanie RAM

    To był 2012 rok albo 2013, przez portal MarkIT. Nie pamiętam kto był dostawcą... Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  5. cralt

    Pomoc TS-269L - Dodanie RAM

    Jest na pierwszym zdjęciu. Zatrzaski zwalniające pamięć są zablokowane. Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  6. cralt

    Pomoc TS-269L - Dodanie RAM

    Próbowałem szukać na forum, ale bez sukcesów. Dlaczego ta kość w QNAPie jest przyklejona? Mam 2 kości po 2GB tylko muszę wyciągnąć tą oryginalną. Dziękuję za informację. Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  7. cralt

    Pomoc TS-269L - Dodanie RAM

    Witam. Posiadam TS-269L 1GB RAM. Po upgrade Ramu w laptopie została mi kość 2GB. Wpadłem na pomysł żeby włożyć ja d QNAPa, jednak po jej dodaniu QNAP nie wstaje. Dodatkowo kość oryginalna jest jakoś przymocowana w QNAPie że nie da jej się łatwo wyciągnąć. Taktowanie kości jest identyczne. Co...
  8. cralt

    Pomoc Problem z udostępnianiem z Exploratora Windows

    Witam, Administrowałem już wieloma QNAPami i grały jak chciałem. Chodzi o udostępnianie folderów. Serwer jest w domenie na W2k12R2. Mam zaznaczony "Włącz obsługę Windows ACL" Utworzyłem folder współdzielony "share" i w nim podfoldery. Dodałem grupę security z domeny aby miała pełny dostęp do...
  9. cralt

    Pomoc 16 x 4TB - jak podzielić

    Witam wszystkich :-) Mam TS-EC1679U-RP i 16 dysków o pojemności 4TB każdy. Chcę aby serwer pełnił rolę serwera plików i ewentualnie trzymać tam jakieś VM pod Hyper-V (chociaż nie wiem czy przy agregacji portów i transferze rzędu 130Mb/s to dobry pomysł). Będzie w AD. Jak podzielić dyski...
  10. cralt

    Pomoc Po update 3.8 do 4.3.3

    Dzięki :-)
  11. cralt

    Pomoc Po update 3.8 do 4.3.3

    Witam wszystkich doświadczonych użytkowników QNAPów. Zrobiłem update systemu z wersji 3.8 do 4.3.3 W internecie znalazłem how to ale do wersji 4.0 i na końcu jest punkt "Zresetuj system" -> Resetuj i czyść Jednak w wersji 4.3.3 są opcje: 1. Przywróć ustawienia domyślne i sformatuj wszystkie...
  12. cralt

    Witam.

    Witam wszystkich QNApowców :)
  13. cralt

    Pomoc TS-451 w domenie - użytkownik domenowy nie może zalogować się do qnapa

    Ok. Nieaktualne... zapomniałem że w nazwie użytkownika powinno być domena\user
  14. cralt

    Pomoc TS-451 w domenie - użytkownik domenowy nie może zalogować się do qnapa

    Witam. Mam TS-451 w domenie. Ładnie widzi użytkowników, grupy z domeny... ale za pomocą nazwy użytkownika domenowego nie mogę zalogować się do panelu ani do Filemanagera... a chcę wykorzystać QFile dla pracowników do łączenia się zdalnie... też jest problem z logowaniem... Ma ktoś pomysł? Cralt.
  15. cralt

    Pomoc Jak podmienić pojedynczy dysk na większy?

    Przyłączam się do pytania 1TB -> 2TB