Recent Content by CrazyKetchup

  1. C

    Pomoc DLNA TS-112 na Samsung UE40F6320

    Chodzi o moją cierpliwość ? Dopisek "Beta" w menu nie tłumaczy wszystkiego ;) przynajmniej jeśli chodzi o zwykłego użytkownika który spodziwa się iż pewne rzeczy będą działać po wypakowaniu urządzenia z pudełka :) . Jeszcze raz dzięki za pomoc.
  2. C

    Pomoc DLNA TS-112 na Samsung UE40F6320

    Chciałem podziękować, TwonkyMedia jednak to klasa sama w sobie, po akutalizacji FW do 4.1.0 i odpaleniu TM problemy znikły, Qnap nie ma problemu nawet z surowym materiałem z kamery HD - 20 Mbps a obciążalność cpu wacha się w granicach 5-15 %, napisy też ładnie idą, generalnie "cud miód malina...
  3. C

    Pomoc DLNA TS-112 na Samsung UE40F6320

    Dzięki za szybką odpowiedź, czytałem wcześniej tamtem wątek ale jak pisałem - indeksację mam ustawioną na ręczną, nic nie obciąża cpu w idle, problem zaczyna się w momencie uruchamiania pliku na tv status (indeksacja ma status "gotowy"). Tutaj obecne ustawienia serwera dlna i bibloteki: imgur...
  4. C

    Pomoc DLNA TS-112 na Samsung UE40F6320

    Witam Wszystkich. Czy to normalne, że próbując uruchomić pliki mkv 600 MB do 1024 MB na smart tv Samsunga UE40F6320 "zarzynam" procesor na TS-112 w 99 % z tego 98 % ffmpeg ? Ręczna indeksacja ustawiona w biblotece multimediów, jedynymi plikami które udało mi się uruchomić to są do 700 MB divx...