Recent Content by dafca81

  1. dafca81

    Pomoc Qfile Android zabezpieczenie..

    chyba nie zdajesz sobie sprawy jakie mam hasło :D , nie widzi mi się za każdym razem wpisywanie go..
  2. dafca81

    Pomoc Qfile Android zabezpieczenie..

    pomyślałem o tym samym co autor wątku, te tłumaczenia że tel zablokowany powinien być lub żeby używać knox (tak mam Samsunga) to dla mnie półśrodki. Napisałem w tej sprawie do qnap, myślałem że piszę do polskiego oddziału jakiegoś więc pisałem po pl. Może gdyby napisało więcej osób to poważniej...
  3. dafca81

    Kilka pytań o QNAP TS-251+

    pusto mam, właśnie o to chodzi że nic nie powinno się dziać. zrestartowałem go dwa razy i się uspokoił póki co, bo mielił na prawie 100 procent procka od kilkunastu godzin 1. gdzieś można ustalić po jakim czasie ma być usypiany dysk USB jak będzie bezczynny? 2. Czy jest sens podłączać dwa kable...
  4. dafca81

    Kilka pytań o QNAP TS-251+

    uruchomilem plexa tak jak pisalem wczesniej z filmami z dysku usb, mimo ze nikt nic nie oglada transkodowanie zjada caly procesor caly czas. co sie dzieje?
  5. dafca81

    Kilka pytań o QNAP TS-251+

    no dobra, kupiłem. teraz kolejne pytania, tutaj czy zalożyć nowy wątek w innym dzale?
  6. dafca81

    Kilka pytań o QNAP TS-251+

    nigdy nie twierdziłem że jeszcze do czegoś
  7. dafca81

    Kilka pytań o QNAP TS-251+

    raid chciałem żeby w przypadku awarii jednego dysku mieć dane na drugim, tzn. taką miałem wizje. Jakie inne rozwiązanie sugerujesz? Nie znam oprogramowania QNAP. Twierdzisz też żeby zrezygnować z penów i wszystko to o co pytałem wrzucić na RAID? Czy jeszcze jakieś inne rozwiązania? Może jak byś...
  8. dafca81

    Kilka pytań o QNAP TS-251+

    Witam, mam kilka pytań związanych z Qnap TS 251+ Mam pewien pomysł na konfigurację tego, ale czy mógłby mi ktoś obeznany powiedzieć czy da się to zrealizować na tym serwerku: 1. dwa dyski (2x4TB) będą chodzić w RAID1. (to wiem że się da, ale niżej są pytania związane) 2. Pod USB3 wpięty...
  9. dafca81

    Witam

    Witam, aktualnie używam Raspberry Pi jako serwerka, szukam czegoś ze stajni Qnap.