Recent Content by davero

  1. D

    Pomoc Podpięcie dysku zewn. 3.5 pod qnap 212 po usb jaka maksymalna pojemność ?

    No tak obudowa zewn. 3.5 cala, więc zasilacz dedykowany. Komputer go widzi normalnie. Serwer rozpoznaje , ze jest taki dysk jak seagate podpięty pod usb, ale nie widzi danych. Oczywiście 2x3tb seagate i toshina w środku w nasie są jak najbardziej rozpoznawalne.
  2. D

    Pomoc Podpięcie dysku zewn. 3.5 pod qnap 212 po usb jaka maksymalna pojemność ?

    zwykły format pod windowsem ntfs, jedna partycja 3tb. Nie wiem czy ma mbr czy guid (jak to sprawdzic ?) jest to seagate baracuda 7200 (NOWY) 2x3tb mam juz zapchane w nasie i planowalem na usb podpiąć trzeci dysk.
  3. D

    Pomoc Podpięcie dysku zewn. 3.5 pod qnap 212 po usb jaka maksymalna pojemność ?

    Witam Mam pytanie jak wielki mogę podpiąć dysk twardy w obudowie zewn. 3.5 cala pod qnapa 212 firmware 4.01 ? Próbuje podpiąć 3tb i niestety system rozpoznaje dysk, ale nie widzi plików. (podpinając bezpośrednio pod PC wszystko OK) Podpinając 750gb 2.5 cala wszystko jest w porządku. z góry...