Recent Content by doohoo

  1. D

    Pomoc HD station problem z youtube 1080p

    Przeczytałem i wykonałem odpaliłem youtube, w procesach standardowo powyżej 50% chrome. wykresik do pliku z youtube No i po prostu tnie. Oczywiście nie wszystkie pliki ale niektóre tnie i tyle. Może tylko mój sprzęt się tak zachowuje.
  2. D

    Pomoc HD station problem z youtube 1080p

    A ten wykresik to co narysowało w Qnapie? Jakie masz wersje HybridDesk Station, Youtube i firmware?
  3. D

    Pomoc HD station problem z youtube 1080p

    A jednak filmik się znalazł :-) świetnie. A jakie obciążenia Ci pokazuje w stosunku do tego co u mnie na dupeczce? Ciekawe z tym SSD czy to nie ma rzeczywiście wpływu. Ja jadę na 2x WD RED 3TB Raid 1.
  4. D

    Pomoc HD station problem z youtube 1080p

    Na razie spróbuj to, u mnie nie wyrabia i przycina obraz a już nie wspomnę jak drobne ściąganie wrzucę, które dorzuci kilka % obciążenia. Normalnie chrome jak widzisz dobija do 75% procka (wszystkie procesy). Przed instalacją HybridDesk Station z wersji 2 do 3 było plików więcej które...
  5. D

    Pomoc HD station problem z youtube 1080p

    No ale właśnie x51 nie za bardzo wyrabia...
  6. D

    Pomoc HD station problem z youtube 1080p

    Dzięki bardzo za dokładne dane i wszelkie szczegóły. U ciebie rzeczywiście piki są porównywalne z moimi. U mnie chrome ma największe problemy np przy koncertach HD (dłuższe materiały) pokazuje w 3 procesach chrome łącznie z 65% + dodatkowe inne procesy co daje do 95%. Chyba nic się nie osiągnie...
  7. D

    Pomoc HD station problem z youtube 1080p

    Kiedy dostajesz z 251 i coś będziesz mógł powiedzieć? Ja zastanawiam się czy nie odesłać jeszcze sprzętu i nie zmienić tak dla bezpieczeństwa na wersję 8Gb, choć to z obciążeniem procka nie ma nic wspólnego. A może trafi się po prostu lepszy egzemplarz. A kolega killjoy jakie ma spostrzeżenia...
  8. D

    Witam !

    Cześć wszystkim. Zakupiłem TS-251 4G - pozdrawiam i na razie walczę.
  9. D

    Pomoc HD station problem z youtube 1080p

    U mnie rzeczywiście lepiej chodzi z mniejszą rozdzielczością ale w nie to chyba nie o to chodzi... Przeinstalowałem firmware na 4.2.0 build oraz HybridDesk Station do 3.0.6 oraz nowe wersje youtube, chrome, videostation na TV. RAM w spoczynku ok 18% procek 2%. Przy youtube w zależności od...
  10. D

    Pomoc HD station problem z youtube 1080p

    A jaką masz rozdzielczość u siebie ustawioną w HD Station?
  11. D

    Pomoc HD station problem z youtube 1080p

    Normalnie CPU to ok 2 % przy puszczaniu filmu 1080p z dysku - avatar 10Gb procesor ok 7-17 % RAM ok 17% Po włączeniu youtube i odpaleniu pliku 1080p wskakują dwa procesy chrome jeden 40% drugi 15% oraz Xorg - 6,0% Aplikacja youtube oparta jak widać na chrome.
  12. D

    Pomoc HD station problem z youtube 1080p

    Witajcie od kilku dni testuje TS-251 4G (2xWD RED 3TB). Napotykam na wiele problemów i obawiam się mocno o mulitimedialność tego sprzętu. Oglądając filmy przez hdmi na TV z youtube aplikacja nie radzi sobie z plikami w HD 1080p, przycina dźwięk i trochę obraz (brak płynności). Youtube i inne...
  13. D

    Wiedza WiFi know-how

    Ja właśnie próbuje ogarnąć TS-251 4GB + 2x WD RED 3T + AsusRT-N66U i się zastanawiam nad transferami. U mnie po wifi ok 10MB/s przy kopiowaniu pliku na NAS i jestem trochę zmartwiony. Liczyłem chociaż na 20MB/s. Czy to jeszcze jest do przeskoczenia?