Recent Content by dudikow

  1. dudikow

    Pomoc Qnap ts-253a Problem z odtwarzaniem treści 4k

    Czyli kwestia ustawień . Czyli muszę trochę poczytać i pokombinować . Dziękuję
  2. dudikow

    Pomoc Qnap ts-253a Problem z odtwarzaniem treści 4k

    Czy możesz Kolego podsunąć jakieś rozwiązanie . Czytam fora ale okazuje się że chyba tylko ja mam problem tego typu . Chyba że wymienić sprzęt ;-)
  3. dudikow

    Pomoc Qnap ts-253a Problem z odtwarzaniem treści 4k

    Czy jest jakieś sensowne rozwiązanie .DLNA zgadza się - telewizor sam sobie radził . Plex zżera zasoby. Ale w HD player jest to samo ?
  4. dudikow

    Pomoc Qnap ts-253a Problem z odtwarzaniem treści 4k

    czyli muszę poszukać jakiś dodatkowych kodeków . Standardowe mam pobrane . Wydawało mi się że wystarczą . Czy jest jeszcze coś o czym nie wiem ?
  5. dudikow

    Pomoc Qnap ts-253a Problem z odtwarzaniem treści 4k

    Witam serdecznie Mam pytanie do posiadaczy TS-253a 4 GB . Do dnia dzisiejszego nie maiłem problemu z w/w sprzętem . Filmy odtwarzałem za pomocą Plexa . Dziś postanowiłem przetestować nowy telewizor i odtworzyć film w rozdzielczości 4k. Jak wielkie było moje zdziwienie gdy podczas odtwarzania...
  6. dudikow

    Pomoc Photo Station i folder Camera Upload

    Pierwsze co to postanowiłem przeindeksować wszystko jeszcze raz . Nic to nie pomogło . Ale problem się rozwiązał z dzisiejszą aktualizacją 4.3.3.0262 Bulid 20170727. Obecnie testuję , działa wszystko tak jak powinno czyli zdjęcie w telefonie , automatyczny upload , indeksowanie , no i ląduje w...
  7. dudikow

    Pomoc Photo Station i folder Camera Upload

    Dokładnie mam taki sam problem . Sprawdziłem wszystko co tylko możliwe , poradniki ,instrukcja . Zastanawia mnie fakt że po kilku dniach zdjęcia pojawiają się w photo station ???
  8. dudikow

    Nowy Nas a dyski z danymi

    :) Tak przypuszczałem ale lepiej zapytać doświadczonych użytkowników.
  9. dudikow

    Nowy Nas a dyski z danymi

    ok rozumiem . A a czy jest możliwe dołożenie do 2 zatoki dysku tak aby przekopiować zawartość bez formatowania . Już może dokładnie określę co chcę uzyskać . Mam dyski z danymi z wcześniejszego NAS`a S. Chciałem zawartość przenieść z hdd2 na hdd1 w samym serwerze . W momencie kiedy...
  10. dudikow

    Nowy Nas a dyski z danymi

    No to mam problem. Dzięki za informacje A czy można do qnapa włożyć dyski o różnych pojemnościach 2 tb , 4 tb ?? W syncu nie było problemu .
  11. dudikow

    Cześć

    Cześć Witam wszystkich . Pozdrawiam Tomek
  12. dudikow

    Nowy Nas a dyski z danymi

    Witam serdecznie Od kilku lat miałem NAS`a S . Obecnie kupiłem sobie model Qnap TS-253a. I tu moje pytanie , czy montując dyski z S w qnapie oraz instalując system utracę wszystkie dane. Czy obowiązkowe jest formatowanie podczas instalacji .