Recent Content by e2e4

  1. e2e4

    Pomoc "Bieda hosting bieda strony" wykorzystując tylko NAS Qnap i jego zasoby. Czy to możłiwe?

    Dzień dobry. Mam trzy opinie. Dziękuję. Pierwsza od prozak64 której nie rozumiem. Zdarzyło mi się korzystać z DDNS od no-ip i czy dostawców podobnych usług. Może zakres, w jakim korzystałem z tej usługi był ograniczony, ale innego doświadczenia, wiedzy nie mam. I według tej wiedzy i...
  2. e2e4

    Pomoc "Bieda hosting bieda strony" wykorzystując tylko NAS Qnap i jego zasoby. Czy to możłiwe?

    Dzień dobry. Czy dostęp do rutera brzegowego, przekierowanie portów jest niezbędne? W końcu pełen dostęp z zewnątrz do strony www, jaką jest panel operatora, administratora Qnap NAS mam dzięki mechanizmom myQnapCloud. Na początek chciałbym móc go wykorzystać, aby opublikować własną treść...
  3. e2e4

    Pomoc "Bieda hosting bieda strony" wykorzystując tylko NAS Qnap i jego zasoby. Czy to możłiwe?

    Dzień dobry albo dobry wieczór. W końcu nie wiadomo kiedy czytasz ten post. Od jakiegoś czasu zachodzę w głowę czy mogę z poziomu Qnapa, którego mam, zdalnie via VPN, do pełnej dyspozycji samodzielnie hostować własną stronę www w globalnym internecie? Qnap to TS-253D w sieci lokalnej, która...
  4. e2e4

    Dzień dobry

    Dzień dobry wszystkim. natenczas, e2e4.