Recent Content by elLoko

  1. E

    Pomoc HS251+ Problem z dekodowaniem dzwięku.

    Witam ponownie, trochę trwało, ale żywcem nie miałem czasu. Dziś posiedziałem przy tym znów kilka chwil. Efekt jest taki, mam teraz Wersja oprogramowania 4.3.3.0210 Build 20170606 Zainstalowałem za kolejnością: Kodi mykodi17_17.0.B6, później mykodi18_18.0.A1, następnie jakiś chiński wynalazek...
  2. E

    Pomoc HS251+ Problem z dekodowaniem dzwięku.

    Witam serdecznie. Mam tego QNAPA z rok, ale traktuję go raczej jako serwer z filmami, odtwarzanymi na komputerach w domu. W tym zakresie działa bez zająknięcia. Relatywnie niedawno pojawił się natomiast problem z odtwarzaniem filmów z Qnap na TV. Aplikacja, której do odtwarzania filmów używam...
  3. E

    Pomoc QNAP HS-251+ Hard Drive Missing

    Problem nieaktualny, samo się pozbierało po kilku inicjacjach od 0 i utworzeniu macierzy od nowa. Sorry za kłopot. Pozdrawiam.
  4. E

    Pomoc QNAP HS-251+ Hard Drive Missing

    Witam serdecznie. Dziś zajechał do mnie śliczny nowy QNAP HS-251+ Po ustawieniu z grubsza opcji przez qfindera, update firmware do najnowszego 4.2.1 (2016.06.01) i ustawieniu link aggregation, chciałem zerknąć jak sobie będzie radził z fimami po HDMI. Oczywiście dobierając się do szafy...