Recent Content by Fotomario

  1. Fotomario

    Pomoc Komunikacja TS-231P z UPS i komputerem

    Mam takie pytanko . Posiadam UPS Cyber Power CP900 i posiada 1 port komunikacyjny ktory jest połaczony kablem z TS-231P . Ale posiadam róweniż I Maca i chce również w razie utraty energii zabezpieczyć . Wiec najlepiej by było podpiąć bezpośrednio kabel do UPS .Ale Qunap ważniejszy :) Czy...
  2. Fotomario

    Pomoc Nie widoczna strona wordpressa na zewntarz sieci

    Vectra w przypadku obejscia ich modemu znaczy ustawieniu w tryb Bridge ma dostępne 2 adresy publiczne . Z tym że co ze zmiennością IP ? Dokupie Tp linka podłacze go do ich modemu i co dalej ..hm
  3. Fotomario

    Pomoc Nie widoczna strona wordpressa na zewntarz sieci

    Miałem w Home usługę hostingu . Ale bardziej mi zależało na pokazaniu że sie da i mogę to zrobić . Nie założyłem że nie wykupie już stałego IP . Tak czy siak sam serwer jest idealny do tego co robie .Składowania zdjęć z sesji fotograficznych . Dostęp zdalny poprzez apki .Lecz brakowało mi...
  4. Fotomario

    Pomoc Nie widoczna strona wordpressa na zewntarz sieci

    Czyli Publiczne IP to podstawa ? Jeśli tak to chyba nici z mojego planu postawienia strony . :(
  5. Fotomario

    Pomoc Nie widoczna strona wordpressa na zewntarz sieci

    Jesli chodzi o domenę to fakt wymaga czasu . Sieć mam z Vectry .Co juz zdążyłem sie dowiedzieć maja zmienne IP . Co jak mi sie wydaje nie powinno rzutować na chwilową widoczność do czasu zmiany numeru
  6. Fotomario

    Pomoc Nie widoczna strona wordpressa na zewntarz sieci

    Witaj . Tak .Mam pełny dostep do niego przez apki . Z komputera w firmie logując sie Turbo . Kiedyś miałem wykupiony serwer pod stronę ale utrzymanie było srogo drogie wiec kupiłem NASa . Nie mogę rozgryżć co go boli . Szukałem już w sieci pomocy ale nic nie znalazłem . Niby wszystko OKI a...
  7. Fotomario

    Pomoc Nie widoczna strona wordpressa na zewntarz sieci

    Dzień dobry ( qnap 231p ) Stworzyłem w WP własną stronę www. i chciałbym ja opublikować . Z tym że widoczna jest tylko w zasięgu mojej sieci ,wpisując IP/WordPress . Czy i jak zrobić aby była widoczna na zewnątrz .
  8. Fotomario

    Serdecznie witam

    Dzień dobry