Recent Content by garbien

  1. G

    Virtual DVD na 109

    Witam Jestem po testach 109 II Wrzucałem po sieci 100 GB, w tym samym czasie odtwarzalem na kompie film z virtualnego DVD zmontowanego na qnapie. Nie było przerw w trakcie odtwarzania filmu - mozna powiedzic kanapa przeszla test pozytywnie.
  2. G

    Virtual DVD na 109

    Dokładnie tak chce strumieniować filmy DVD. Podzielam Twoje obawy, ze qnap nie da rade temu zadaniu. Niedługo potestuje różne konfiguracje może wtedy zdam relacje z testów. Kogo masz na mysli pisząc dystrybutor? Ja kupowałem w sklepie internetowym.
  3. G

    Virtual DVD na 109

    Dzieki za info. Montowanie nie sprawia mi problemu ale mimo wszystko dzieki za poradę. Bardziej zastanawia mnie fakt czy Twonky potrafi użyć tego DVD do wysłania strumienia wideo. Może w najbliższym czasie to przetestuję. Chciałbym aby 109 była prawdziwym kombajem do udostępniania multiediów to...
  4. G

    Virtual DVD na 109

    Mam pytanie do bardziej zaawansowanych ode mnie. Czy poruszony przeze mnie temat virtual DVD jest zbyt trudny zeby go omawiać, czy moze pytanie jest z grupy naiwnych? Widze, ze nikt nie odwazyl sie podjąc tematu. Zapewne montowanie ISO nie stanowi problemu w linuxie ale czy zmontowane DVD można...
  5. G

    Virtual DVD na 109

    Mam pytanie odnosnie streemengu wideo. Filmy z DVD wrzucam do obrau ISO. Czy działa jakis sofcik na qnap ktory potrafi montowac wirtualne DVD, ktore z kolei mozna by udostępniać serwerem Twonky jako stumien wideo?