Recent Content by GKool

  1. G

    Pomoc problem z wysyłaniem alertów mailowych

    Jeśli chodzi o mój Qnap w ustawieniach "sieć" zaznaczoną mam opcję "ustawienia automatycznego otrzymania adresu IP z DHCP", poniżej miejsca na wpisanie DNSów ( serwer DNS ) mają wartość "0" Na routerze również brak wpisów w miejcach na DNSy, mam neostradę i nigdy nie wpisywałem tych rzeczy...
  2. G

    Pomoc problem z wysyłaniem alertów mailowych

    Witam! Podpinam się pod temat...u mnie jest problem z wysyłaniem alertów przez interię a także konto na neostradzie, moja konfiguracja wygląda natępująco: Serwer SMTP: poczta.interia.pl lub poczta.neostrada.pl Port: 587 Nadawca: Qnap Autoryzacja SMTP: Tak Nazwa uzytkownika: ID@interia.pl lub...
  3. G

    Jak zacząć ?

    Dzięki za odzew :) Czyli po podłączeniu mimo wszystko najpierw instalacja z CD a potem ewentualnie aktualizacja ? Tak dla pewności jeszcze pytanie...czy zawartość tej płytki będzie działać poprawnie pod Win 7 bo zalecane wymagania kończą się na Vista ? Pozdrawiam!
  4. G

    Jak zacząć ?

    Witam! Jako, że ten temat jest dla mnie zupełnie czymś nowym mam pytania na poziomie podstawowym. Sprzęt: TS-109 II Pro oraz nowiutki dysk Hitachi 500 GB (wsadzony już do środka) - jeszcze nic nie uruchamiałem. W kwestii podłączenia wszystko jest dla mnie jasne...tak samo ewentualna...
  5. G

    Witam!

    Od dziś stałem się posiadaczem TS-109 Pro II i liczę na to, że wiele od Was nauczę się w temacie tego wynalazku. Pozdrawiam :)