Recent Content by gufi79

  1. G

    Pomoc Foldery współdzielone - liczba plików

    czyli nic nie kasuje, bo maka mam więc używam AFP. Miniatury skoro i tak się mają robić to niech sobie będą. Widzę że się nie kopiują na zewnątrz NASa no i nie zajmują jakoś dużo miejsca tylko szkoda że tego tak dużo wszystkiego. Dziękuję za odpowiedzi, podpowiedzi i pomoc
  2. G

    Pomoc Foldery współdzielone - liczba plików

    a no jasne, że są .AppleDB .streams i co najgorsze w każdym katalogu .@__thumb z miniaturami i każda miniatura 2 razy. Chyba jako mała i zwykła. Teraz pytanie co je sobie stworzyło i czy jak usunę to nie będą się znowu pojawiać? No i jak ja to usunę? Czy może w ogóle tego nie ruszać? Miejsca za...
  3. G

    Pomoc Foldery współdzielone - liczba plików

    Witam W ustawieniach->foldery współdzielone jest tabela, a tam "Foldery" i "Pliki", które jak rozumiem informują ile czego jest w danym folderze? Czy to normalne, że niby liczba plików tutaj jest tak ze 4 razy większa od stanu faktycznego? Mam folder z ok. 27tys plików, a tam (w tabelce) jest...
  4. G

    Pomoc DLNA i napisy

    Dzięki @SEpuLT odpaliłem i faktycznie póki co działa całkiem dobrze. Z tego co czytałem opcje wersji darmowej powinny mi wystarczyć. Jednak mimo wszystko nie rozumiem dlaczego ten wbudowany serwer dlna nie działa właściwie tym bardziej we współpracy z dość popularną marką (samsung) telewizorów.
  5. G

    Pomoc DLNA i napisy

    siemka chciałbym dołączyć się do tematu chociaż mam ciut inny problem, ale przebieg "choroby" mam podobny jak henrykkwnto. Przesiadam się właśnie ze starego S 209 na qnap 253A i okazuje się że kilka lat młodszy sprzęt o dużo lepszym parametrach w kategorii odtwarzacz video via dlna...