Recent Content by iwi

  1. iwi

    Pomoc Dynamic DNS dla innych usług na serwerze QNAP

    Np w Hikvision są takie możliwości - po podaniu Rodzaj DDNS - na stałe jest NO-IP - ale pewnie chodzi tutaj o jakiś stały port - przekierowanie tego portu na QNAP Adres serwera - tutaj podamy adres IP Domena Naz. uż. - Hasło Takie coś skonfigurujemy i powinno wysyłać. Słuchajcie - wiem że to...
  2. iwi

    Pomoc Dynamic DNS dla innych usług na serwerze QNAP

    Postaram się bardziej rozwinąć temat. Zarządzam różnymi sieciami i różnymi urządzeniami w sieci. W większości przypadków poprzez nr seryjny można się logować do urządzeń i to wystarcza, ale nie ma pełnej konfiguracji więc wolę po staremu po IP. Łatwiej się coś nadzoruje jak się ma pełny dostęp...
  3. iwi

    Pomoc Dynamic DNS dla innych usług na serwerze QNAP

    Witajcie. Od jakiegoś czasu poszukuję jakiegoś rozwiązania żeby w jednym miejscu zebrać wszystkie moje sieci i urządzenia rozproszone z DDNS (Hikvision, LanKontroler itp, Dahua). Do tej pory korzystam z Noip i to w miarę działa ale niestety kosztuje (dla jednej jest bezpłatny) i tak się...
  4. iwi

    Pomoc [TS-212P] DVB-T i TVStation

    Witajcie. Od jakiegoś czasu nie działa wtyczka VLC i TV Station nie da się uruchomić - czy to jeszcze będzie działać - ew uruchomić na starym IE z Windows7?
  5. iwi

    Pomoc Gmail Backup

    Witajcie. Trochę czasu minęło i próbuję teraz skonfigurować Gmaila do Qnapa (Serwer SMTP) - wybieram Gmail - przenosi mnie na stronę logowania wybieram konto gmail (próbowałem na kilku) i pojawia się informacja " Ta aplikacja jest zablokowana Ta aplikacja próbowała uzyskać dostęp do poufnych...
  6. iwi

    Witajcie

    Witam wszystkich użytkowników i fanów QNAP'a
  7. iwi

    Pomoc Zarządzanie i obsługa QNAPa z Linuxa

    Witajcie. Czy ktoś może mi powiedzieć dlaczego z Linuxa a konkretnie Ubuntu nic nie można zrobić. 1. Brak możliwości oglądania monitoringu. cytat: " The Surveillance Station only supports 32-bit Internet Explorer 8/9/10, Google Chrome, and Mozilla Firefox browsers on a Windows PC. You are...
  8. iwi

    Pomoc [TS-212P]Brak nagrywania po wykryciu ruchu z kamery VTVision VIPC-BO2MVN

    Witajcie. Testowałem z wszystkimi ustawieniami i niestety nie działa po wykryciu ruchu. Kamerę zdemontowałem i zamontowałem HIKVISION'a kamerę dostępną w spisie. Niestety mimo, że działa wykrywanie ruchu nie odbywa się prawidłowo. Na zewnątrz byle co uaktualnia ruch, a najśmieszniejsze jest to...
  9. iwi

    Pomoc [TS-212P] DVB-T i TVStation

    Włączałem/wyłączałem itp. NIC. Odinstalowywałem/instalowałem i dalej nic. Może TVstation wymaga jakiegoś dodatkowego pakietitp np www;? Gdzie sprawdzić np w logach co jest przyczyną tego błędu. i przy okazji OPTWARE IPKG też ma guzik otwórz który się nie otwiera tak samo jak TVStation. Reszta...
  10. iwi

    Pomoc [TS-212P] DVB-T i TVStation

    Witajcie. Zakupiłem urządzenie Omage DVB-T HDTV na chipsecie ITE9135. Zainstalowałem Digital TVStation w panelu QNAPa i mimo, że instalacja przebiegła poprawnie to nie działa TVStation. Ikonka jest - klikam w nią i pojawia się link http://192.168.0.5/tvstation a strona się nie wyświetla w ogóle...
  11. iwi

    Pomoc Wyłączenie inteligentnego wyszukiwania plików w Multimediach

    W zakładce Advanced nie ma niczego sensownego do właczenia. Improve My Experience Compilation Folders Ignore directories Rescan Interval Restart on NIC changes Logging Może coś trzeba wpisać w Compilation Folders, ale co?? Może jeszcze raz napiszę W folderze Multimedia mam kilka katalogów...
  12. iwi

    Pomoc [TS-212P]Brak nagrywania po wykryciu ruchu z kamery VTVision VIPC-BO2MVN

    Nie - Nagrania po ONVIFie (Port 8899) lecą do QNAPa jak do rejestratora. Nie jest potrzebny serwer FTP w QNAPie
  13. iwi

    Pomoc [TS-212P]Brak nagrywania po wykryciu ruchu z kamery VTVision VIPC-BO2MVN

    Witajcie. Kamerkę konfigurowałem na różne sposoby i ciągle nie nagrywa po wykryciu ruchu. W S pracowała poprawnie, QNAP wykrywa ją jako NVT Onvif. Próbowałem ją ustawić na protokołach tcp/udp, ale nijak nie chce działać, natomiast na ONVIF ProfileS chodzi obraz, ale nie ma nagrywania po...
  14. iwi

    Pomoc Wyłączenie inteligentnego wyszukiwania plików w Multimediach

    Witam wszystkich użytkowników QNAPa. Przez jakiś czas używałem konkurencyjnego S, ale w końcu zdecydowałem się przejść na QNAPa TS-212P z uwagi na większe możliwości sprzętowe. Na początek moje rozczarowanie z oglądania filmów, przeglądania zdjęć przez DLNA na TV. Wszystko mam ładnie...