Recent Content by jabol

  1. J

    Pomoc TS 212 P pierwsze problemy

    Dzięki, cenna sugestia , sprawdzę , rzeczywiście dysk był wpięty z tyłu
  2. J

    Pomoc TS 212 P pierwsze problemy

    Wyłączyłem wszystkie usługi które były mi nie potrzebne , portów nie zmieniałem , tylko przekierowanie z zewnątrz ale problem występuje również w wewnątrz sieci 2.0 , dysk podłączam w ciągu dnia wszystko ok , po nocy na następny dzień QNAP pracuje ale dostępu brak , tylko restart
  3. J

    Pomoc TS 212 P pierwsze problemy

    Zmieniałem nic nie pomaga FF i IE , przekierowuje na katalog filemanager/........ i biała plansza nic po za tym , co do FTP nadal problem występuje , natomiast co do zawieszania jestem już na 95 % pewien że winę ponosi zewnętrzny dysk WD , po odłączeniu QNAP na następny dzień pracuje i jest dostępny
  4. J

    Pomoc TS-212P - inicjalizacja dysku, backup a archiwizacja danych - różnice

    Zgadzam się wszystko co napisałeś jest słuszne , ale przeraża mnie że urządzenie może wyczyścić dane po aktualizacji softu ?
  5. J

    Pomoc TS-212P - inicjalizacja dysku, backup a archiwizacja danych - różnice

    Aktualizacja systemu - wykonanie kopii ? , mając tego typu urządzenie nastawiamy się na bezpieczeństwo danych , jeśli aktualizacja ma go pozbawić .....
  6. J

    Pomoc TS 212 P pierwsze problemy

    Dzięki za zainteresowanie , instalowałem Diagnostic Tool , wykonuje dump ale nie mogę go pobrać , przekierowuje do linku i cisza nie pobiera ...
  7. J

    Powitać

    Witam wszystkich , Zaczyna przygodę z QNAP-em , do usłyszenia
  8. J

    Pomoc TS 212 P pierwsze problemy

    Witam wszystkich , Posiadam Qnap TS-212P już z nowym softem 4.1.2 , ale na poprzednim również miałem ten sam problem . Podstawowy to QNAP zdych po nocy , jeszcze wczoraj pracowałem na nim koło 23 wyłączyłem kopiowanie na dysk USB (myślełem że to może to ) . Rano gleba diody się świecą ale nie...