Recent Content by jack.szew

  1. jack.szew

    Witam

    Witamy Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  2. jack.szew

    Artykuł Domowy VPN na NAS-ie QNAP - co daje i jak utworzyć?

    A mogę używać obydwóch rownolegle, nie będzie konfliktów? MyQnapCloud używam z wiadomych powodów, a do VPN chce uruchomić np. DynDNS. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  3. jack.szew

    Artykuł Domowy VPN na NAS-ie QNAP - co daje i jak utworzyć?

    A co jeśli mam zmienny IP?, co lepsze, DDNS czy MyQnapCloud? Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
  4. jack.szew

    Pomoc Dodatkowy Qnap Backup

    Ok opanowane, wszystko działa, backup leci, 2 tb dysk z drugiego Qnapa widzialny jako Virtualny Dysk na głównym. Nie pytajcie jak to zrobiłem. Dziękuję bardzo za pomoc. Do zamknięcia.
  5. jack.szew

    Pomoc Dodatkowy Qnap Backup

    Dysk wirtualny to chyba klient
  6. jack.szew

    Pomoc Dodatkowy Qnap Backup

    Chciałbym zarządzać tą przestrzenią na głównym qnapie jak lokalnym dyskiem, ale widze ze się nie da, czyli zostaje opcja udostępniania folderu jak pisał @cajar. Rozumiem, że żadne doinstalowane oprogramowanie tego nie ogarnie?
  7. jack.szew

    Pomoc Dodatkowy Qnap Backup

    Ok, bo chyba zrobiłem bląd, zrobiłem oba dyski jako single i nie widze tych opcji które podaje @pigers, rozumiem, ze muszę stworzyć pulę i wtedy bedzie możliwe to pokonfigurować, zabieram się za robote, narazie dziękuję wszystkim. TS-251+ - 4.3.6.0805 Build 20181228 - Qnap Główny TS-219PII -...
  8. jack.szew

    Pomoc Dodatkowy Qnap Backup

    Witam! WPadł mi ręce drugi Qnap TS-219PII, chciałbym go wykorzystać do backapu i powiększenia przestrzeni dyskowej. Ma dwie zatoki, jeden dysk ma byc w całości do Backapu głównego QNAPA, a drugi ma być w całości udostępniony na głównym QNAPIE. 1. Backup, myślę że RRSYNC, czy lepiej cos innego...
  9. jack.szew

    Witam

    Witamy! Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
  10. jack.szew

    Wiedza Crucial 2x8gb TS-251+

    Chciałem tylko potwierdzić, jak co to do usunięcia. Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
  11. jack.szew

    Wiedza Crucial 2x8gb TS-251+

    Witam! Chciałbym krótko potwierdzić działanie 2x CRUCIAL 8GB DDR3L 1600 SODIMM 1,35V CL11. Pacjent TS-251+ Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
  12. jack.szew

    Pomoc Nie wyświetlają się powiadomienia o zdarzeniach.

    Widocznie po ostatniej aktualizacji się coś pozmieniało, dziękuje za potwierdzenie, na innych kontach to samo. Temat do zamknięcia. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  13. jack.szew

    Pomoc QNAP TS-251+ dostęp zdalny

    Umówcie się na jakiś komunikator Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  14. jack.szew

    Pomoc Nie wyświetlają się powiadomienia o zdarzeniach.

    Po restarcie przy uruchamianiu wyswietlił 3 powiadomienia zwiazane z uruchamianiem usług, potem odpaliłem zrobienie migawki do testów i nic, migawki zrobione a nie ma zadnego komunikatu. Wydaje mi się ze kiedys pokazywało wszystko, od dołu wyskakiwały powiadomienia i zapisywaly się pod ikonką i...
  15. jack.szew

    Pomoc Nie wyświetlają się powiadomienia o zdarzeniach.

    Na innej przeglądarce to samo, odświeżanie też nie. Utworzyłem sobie wczesniej powiadomienia ma majla, ale rano zawsze mialem po 15 majli w skrzynce, postanowilem to wyłączyć i wyłączyłem, ale chyba coś za dużo. Można jakoś zresetować to centrum powiadomień? A u Was jest w porządku?, moze to po...