Recent Content by Jarol7PL

  1. J

    Pomoc Quimage - nie wczytuje etykiet osób po przeniesieniu zdjęć do innego folderu

    Co prawda testowali tylko ze swoją aplikacja QuMagie. Ciekawe jak by było z innymi aplikacjami. Wysłane z mojego V2145 przy użyciu Tapatalka
  2. J

    Pomoc Quimage - nie wczytuje etykiet osób po przeniesieniu zdjęć do innego folderu

    No pewno racja, system też coś potrzebuje. Z tego co widzę najwięcej CPU zużywa podczas indeksowania. Pamięć nie tyle potrzebuje co CPU. Wydaje mi się że tu może pomóc dokupienie Hailo-8 M.2 B+M. Wysłane z mojego V2145 przy użyciu Tapatalka
  3. J

    Pomoc Quimage - nie wczytuje etykiet osób po przeniesieniu zdjęć do innego folderu

    ok dzięki i sprawa jasna :) 1710351701 szkoda ze nie wiedziałem przy kupnie :) 1710352287 Chociaż patrzę na wymagania które mi podesłałeś i niby ten TS-264 8G ma 4 cory i 8GB a wymagane jest od 2 do 4 plus 6GB, no chyba że coś pominąłem Requirements | Immich TS-264 8G. TS-264 | Specyfikacja...
  4. J

    Pomoc Quimage - nie wczytuje etykiet osób po przeniesieniu zdjęć do innego folderu

    @Sycamor Dzięki za informacje. Chciałem się zapytać jak wygląda wydajność w porównaniu QuMagie? 1. Czy Immich strasznie obciąża system? Innymi słowy czy system daje radę? 2. Ja mam około 160 tys zdjęć. Jeśli chodzi o performance z QuMagie było ok. Zastanawia mnie jak by to wyglądało z Immich...
  5. J

    Pomoc Quimage - nie wczytuje etykiet osób po przeniesieniu zdjęć do innego folderu

    @Sycamor Dzięki za informacje. Chciałem się zapytać jak wygląda wydajność w porównaniu QuMagie? 1. Czy Immich strasznie obciąża system? Innymi słowy czy system daje radę? 2. Ja mam około 160 tys zdjęć. Jeśli chodzi o performance, QuMagie było ok. Zastanawia mnie jak by to wyglądało z Immich...
  6. J

    Pomoc Quimage - nie wczytuje etykiet osób po przeniesieniu zdjęć do innego folderu

    Wiadomo, że bez feature request nic się samo nie zrobi. W mojej odpowiedzi zwróciłeś uwagę na najmniej istotną informację. Istotą mojej odpowiedzi była pomoc innym użytkownikom, którzy mogą mieć podobny problem a nie znalazły odpowiedzi na forum. Niestety jest to duża limitacja, jeśli...
  7. J

    Pomoc Quimage - nie wczytuje etykiet osób po przeniesieniu zdjęć do innego folderu

    Temat jest już do zamknięcia ponieważ znam już przyczynę. Niestety okazuje się że w tym momencie nie ma rozwiązania (taką odpowiedź otrzymałem od Qnap support) Całą sytuację postaram opisać się poniżej, być może komuś się przyda. Założenie moje było aby przenieść zdjęcia z google photos do...
  8. J

    Pomoc Quimage - nie wczytuje etykiet osób po przeniesieniu zdjęć do innego folderu

    Witam Po przeniesieniu zdjęć do innego folderu Quimage nie wczytuje wszystkich etykiet osób (tylko nie które). Znalazłem podobny temat ale ponieważ był już zamknięty bez rozwiązania postanowiłem otworzyć nowy. Procesy rozpoznawania twarzy, tworzenia miniatur, itd zostały ukończone. Czy ktoś...
  9. J

    Pomoc QuMagie - przeniesienie zdjęć z google photos z kilku telefonów.

    Super dziękuje za pomoc. Akurat używam zaawansowanych uprawnień ale może rzeczywiście sprawdzę jeszcze te udziały sieciowe. W każdym razie, po zmianie uprawnień widzę poprawnie zdjęcia.
  10. J

    Pomoc QuMagie - przeniesienie zdjęć z google photos z kilku telefonów.

    Witam wszystkich Przeniosłem zdjęcia z google photos za pomocą aplikacji MARS do różnych folderów na moim NAS TS-264 Chciałbym aby aplikacja QuMagie pokazywała każdemu użytkownikowi swoje zdjęcia a nie wszystkie z zdjęcia z wszystkich telefonów. Czy jest to w ogóle możliwe? Czy ktoś mógłby mi...