Recent Content by jynjeay

  1. jynjeay

    Pomoc TS-251D Brak dostępu

    Po resecie na razie cisza i spokój tą siecią, jednak wczoraj zabrakło dźwięku w HybridDesk Station, w Kodi również. Różne ustawienia nie dawały efektu, przepięcie z amplitunera bezpośrednio do TV też nic nie pomogło. Nie mam zamiaru znowu robić Hardreseta. Problem dźwięku znany na forum, jednak...
  2. jynjeay

    Pomoc TS-251D Brak dostępu

    To może ja bardziej rozwinę po co mi jest wydajny NAS: 1. Dostęp do prywatnych danych które aktualnie mam porozrzucane po 5 przenośnych dyskach. 2. YouTube z pracy (w pracy zablokowane) 3. Dostęp do plików, dokumentów i edycja dokumentów z pracy (zdalny pulpit) 4. Docker ioBroker fajny program...
  3. jynjeay

    Pomoc TS-251D Brak dostępu

    Zrobiłem ustawienia fabryczne, chciałem wgrać Linux Station z Debianem, ale zawiesza się na ok 23 % i dałem sobie spokój. Potem wgrałem Qnap V Station z Windows 10, ale to chyba nie na ten procesor, bo działał jak mój stary intel 100Mhz z Win98. Najważniejsze dla mnie są kontenery Docker z...
  4. jynjeay

    Pomoc TS-251D Brak dostępu

    Chętnie usłyszę dalsze instrukcje :)
  5. jynjeay

    Pomoc TS-251D Brak dostępu

    Witam, zrobiłem tak jak powiedziałeś. Już miałem wielkie nadzieje bo po wgraniu i wirtualnych maszyn wszystko śmigało aż do restartu NASa. Znowu adres IP w Qfinder się zgadza, ale kolejny brak dostępu z przeglądarki jak i SSH. Chyba czeka mnie wysyła zwrotna. Nie mam już powoli cierpliwości.
  6. jynjeay

    Pomoc TS-251D Brak dostępu

    Witam, dzięki a można jaśniej? :)
  7. jynjeay

    Pomoc TS-251D Brak dostępu

    Witam, od kilku dni posiadam serwer Qnap TS-251D. Serwer, brama jak i DNS ustawiony na sztywno. Przy instalacji dodatkowego oprogramowania gdzie automatyczne przypisywany jest wirtualny switch, wywala mi błąd "System wykrył, że twój serwer DNS nie może rozwiązać hostów, niektóre aplikacje...
  8. jynjeay

    Witam

    Witam na forum i pozdrawiam :)