Recent Content by Kamilos_p

  1. Kamilos_p

    Pomoc TS-431X - menedżer pamięci i zakup + konfiguracja dysków

    Jawohl, Schuko. Jeden kabelek. W ... mam inne urządzenia. Tylko NAS podłączę. Potwierdzam. Zainstalowałem właśnie i czuć różnicę od pierwszego kliknięcia. Niestety w tym modelu producent ani trochę nie ułatwił wymiany kości RAM. Kabelki: nie trzeba kupować i bawić się w przejściówki. Listewki...
  2. Kamilos_p

    Pomoc Urządzenie odłączone

    Przeszedłem z TS-212 na TS-431X. Przed przesiadką mediastreaming działał. TV nigdy się nie rozłączył. Ani razu. Przez dobrych kilka lat. Wszystkie urządzenia w domu mam połączone kablem. Wifi tylko dla mobilnych. Po przesiadce na nowy NAS zrywa mi połączenie nawet podczas odtwarzania MP3...
  3. Kamilos_p

    Pomoc TS-431X - menedżer pamięci i zakup + konfiguracja dysków

    Nie widzę na liście kompatybilnych urządzeń! Taki oto wybrałem. Jakieś sugestie? Sklep internetowy NET-S Gdynia BX700UI APC Back-UPS 700VA, 230V, AVR, IEC Sockets
  4. Kamilos_p

    Pomoc TS-431X - menedżer pamięci i zakup + konfiguracja dysków

    Zamówione, muszę się przekonać na własnej skórze. Przycisk - poczytam i jeszcze z tym wrócę; czekam na dyski i nie mam co robić UPS pod rack - jakieś propozycje?
  5. Kamilos_p

    Pomoc TS-431X - menedżer pamięci i zakup + konfiguracja dysków

    Cześć! Dyski zamówione i w drodze. Katalogi domowe utworzone zgodnie z powyższym - jeszcze raz dzięki. Poczułem się jakby do ciemnego pokoju wpadło światło. Dorzucę 3 kwestie (związane i niezwiązane z wątkiem): backup - NAS ma przycisk na froncie do tworzenia kopii; rozumiem, że potrzebuję...
  6. Kamilos_p

    Pomoc TS-431X - menedżer pamięci i zakup + konfiguracja dysków

    Człowiek się całe życie uczy. Nie wiedziałem, że tak można. Backup - w każdej odpowiedzi do takich jak ja o tym wspominasz. Osobiście widziałem 10 razy:) Może mam tylko złudzenie, że można, ale coś każe mi podpytać: Tych folderów współdzielonych utworzonych na SSD, których nie mogę edytować...
  7. Kamilos_p

    Pomoc TS-431X - menedżer pamięci i zakup + konfiguracja dysków

    Sprzęt: TS-431X, SSD 120 GB, HDD 2TB Zastosowanie: małe biuro + dom - dom: multimedia (video, zdjęcia), magazyn danych - biuro: chmura, poczta, magazyn danych, kopie bezpieczeństwa 2 komputerów biurowych wraz z pocztą Outlook, potencjalnie obsługa kamerki Instalacja: aktualnie oba dyski jako...
  8. Kamilos_p

    Cześć / Hello / Guten Abend

    Nazywam się Kamil. Jestem lingwistą, zajmuję się zawodowo tłumaczeniami, a jako że jestem jedynym gościem w firmie, w której pracuję, zajmuję się kompami, telefonami, softwarem itd, choć moje pojęcie jest w tej materii średnie:). Jestem tu, bo nie mam czasu się przyuczyć i chętnie skorzystam z...