Recent Content by kfiatos

  1. kfiatos

    2 sztuki WD Red Pro 4Tb WD4002FFWX

    Za jakiś tydzień 1 sztukę bym wziął. Na 2 mnie nie stać :(
  2. kfiatos

    2 sztuki WD Red Pro 4Tb WD4002FFWX

    Może chcesz sprzedać 1 sztukę?
  3. kfiatos

    Pomoc Aktualizacja Bazy danych Serviio

    Jaką ma ścieżkę udostępniony folder w Serviio? "/share/Multimedia"? Jeśli tak to Servio nie będzie się aktualizowało bo ta ścieżka to symlink. Ja miałem ten sam problem i po zmianie na "/share/CACHEDEV1_DATA/Multimedia" zaczęło działać
  4. kfiatos

    Wybór między TS-251+ a TS-253a

    Nie powiem Ci czy sie da przez internet, bo nie testowałem tej opcji. Plex daje taką możliwość na pewno ale Serviio nie wiem, nie korzystam z tego. Najprościej udostępnić ftp z QNAPa i potem to ftp otwierasz w Kodi u rodziców (dodajesz do kodi jako source / źródło) i oglądasz bez pobierania...
  5. kfiatos

    Wybór między TS-251+ a TS-253a

    HDMI nie używam ale Kodi na Macu gryzie wszystko więc tu pewnie jest to samo. Kodi ma opcję pobrania napisów jak włączysz sobie film więc to jest super rozwiązane. Serviio pozwala na ściąganie napisów (sam to robi i od razu je odtwarza o ile znajdzie w necie) albo użycie Twoich napisów z...
  6. kfiatos

    QNAP TS-451+ dysk usb

    ja mam w 251+ pendrive (usb 3.0) udostępniony w sieci więc da się bez probemu
  7. kfiatos

    Wybór między TS-251+ a TS-253a

    Mam 251+ i radzi sobie z transkodowaniem 1080p, ale jest to bardzo uzależnione od bitrate filmu. Najważniejsza kwestia to to jakie formaty obsługują twoje urządzenia. Tv Samusng prawdopodobnie nie będzie wymagał transkodowania. U mnie 2 stare Samsungi 32D550 i 40C630 radzą sobie bez...
  8. kfiatos

    Pomoc Problem z odtwarzaniem filmów dlna

    A ustawiłeś z którego ethernetu ma korzystać Twonky? Być może zmienia się id serwera dlna.
  9. kfiatos

    Który NAS do domu - 251/251a/251+

    Pozwolę sobie dodać pytanie do tego wątku. Chcę nabyć TS-251+. Zastosowanie - wirtualizacja (developer php), oraz dlna. W przypadku moich telewizorów najlepiej sprawdza się Universal Media Server. Czytałem, że są paczki rozszerzające Qnap o taką funkcjonalność, pytanie czy to naprawdę działa i...
  10. kfiatos

    Cześć wszystkim :)

    Cześć wszystkim