Recent Content by Khedron

  1. K

    NAS do domu - kilka prostych pytań na które nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi

    Jak na swoje zadania to doskonaly uklad. Zreszta wydajnosc nie rowna sie sprawnosci a w tym uklady Intela zawsze byly znakomite.
  2. K

    NAS do domu - kilka prostych pytań na które nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi

    Tak. Zamowilem TS-253D. Sercem jesyt tam Celeron J4125.
  3. K

    NAS do domu - kilka prostych pytań na które nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi

    Zamowiony. Przekonamy sie jak bedzie dzialal.
  4. K

    NAS do domu - kilka prostych pytań na które nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi

    Rozejrze sie i cos zdobede. Z tego co widze funkcjonalnosc urzadzenia jest tak ogromna, ze szkoda go nie miec z wielu wzgledow. Warto doplacic 50% do 253D zamiast 231K?
  5. K

    NAS do domu - kilka prostych pytań na które nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi

    To moze, tak dla pewnosci poszukam czy gdzies nie da sie wypozyczyc interesujacego mnie NASa i wtedy sprawdze jak wszsystko dziala w praktyce. Nie chce kupowac i w razie czego odsylac bo to jednak narazanie sprzedawcy na straty. 1670325251 Otoz to. Teoria i praktyka lubia sie rozmijac.
  6. K

    NAS do domu - kilka prostych pytań na które nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi

    Bardzo dziekuje za odpowiedzi. Wteszcie czegos dowiedzialem sie na ten temat. Transfery po wi-fi wewnatrz sieci domowej mam na poziomie od kilkunastu do kilkuset Mb/s. Nie ma problemu z odtwarzaniem Netflixa w 4K wiec tym bardziej powinno dac rade z filmami FHD z kolekcji. Sam NAS tez powinien...
  7. K

    NAS do domu - kilka prostych pytań na które nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi

    Cześć . Od dawna zastanawiam się nad kupnem serwera nas do domu. Chciałbym któryś z modeli QNAP, ale nigdzie nie mogę dostać odpowiedzi na kilka pytań. W domu mam fatalną sieć bezprzewodową z Plusa, ale niestety u nas na wsi inne są niedostępne. Za to połączenie wewnątrz jest realizowane przez...