Recent Content by komar190

  1. K

    Pomoc Przepadły dane po 10sek resecie - QNAP TS-351

    Wybiła godzina uzgodnionej pomocy serwisowej. po uruchomieniu TeamViewera zaczęły się "czary" z wiersza poleceń putty. w wykonaniu speca Wszystkie dane zostały odzyskane, bo nie kombinowałem nic na własną rękę więc dane nie były nadpisane. Nie zmienia to faktu iż jeśli zastosujemy 10sek reset i...
  2. K

    Pomoc Przepadły dane po 10sek resecie - QNAP TS-351

    90% danych mam zdublowanych na dysku na komputerze ale te 10% danych to dane najbardziej aktualne, na których aktualnie pracowałem były tylko na serwerze ze względu na potrzebę stałej dostepności z kilku stanowisk "prawie" jednocześnie Tak sobie wydumałem jakiś czas temu że przesiadka ze...
  3. K

    Pomoc Przepadły dane po 10sek resecie - QNAP TS-351

    1. nie robiłem kopii danych bo wydawało mi się ze na tego typu sprzęcie takie rzeczy się nie dzieją 2. nie wiem jak się w ogóle do tego zabrać bo dysk Plextor jest widoczny w ControlPanel w zakładce Pamięć --> Dyski/VJbod ale oprócz samego statusu że dysk jest OK wyglada jak nowy dysk, bez...
  4. K

    Pomoc Przepadły dane po 10sek resecie - QNAP TS-351

    Witam wszystkich jestem tu nowy, chociaż z rozwiązań NAS korzystam już parę ładnych lat. Potrzebuję pilnej pomocy przy odzyskaniu danych z dysku Plextor M2 Nvme Urządzenie od kilku dni zaczęło zachowywać się jakoś dziwnie. Często nie było dostępne. Nie zawsze były dostepne udostępnione zasoby...