Recent Content by krc

  1. K

    Pomoc Jaki router do QNAP TS-251-B?

    Dziękuję wszystkim za porady, zakładam że mikrotik jest lepszym routerem, lecz zdecydowałem się na tp-linka ax10 ze względu na prostotę w podłączeniu. Niestety ale nie mam czasu i chęci doktoryzować się we wszystkim (już Qnap mnie przerasta trochę), a podejrzewam że z mikrotikiem tak jak kolega...
  2. K

    Pomoc Jaki router do QNAP TS-251-B?

    a czy ten Archer AX10 nie będzie dobry na moje domowe potrzeby + jest przyszłościowy mając Wifi6? TP-Link Archer AX10 (1500Mb/s a/b/g/n/ac/ax) - Routery - Sklep komputerowy - x-kom.pl W czym będzie gorszy od mikrotika?
  3. K

    Pomoc Jaki router do QNAP TS-251-B?

    a w czym ten mikrotek jest lepszy od tego tp-linka?
  4. K

    Pomoc Jaki router do QNAP TS-251-B?

    Nie mając żadnego doświadczenia w ustawianiu routerów poradzę sobie z ustawieniem mikroteka? Dzięki za rekomendacje, pytanie czy faktycznie to wykorzystam, bo nawet nie wiem do czego to wykorzystam Czy wydam 150 czy 300 zł, za dużo mi to nie zmienia, pytanie czy faktycznie na moje potrzeby...
  5. K

    Pomoc Jaki router do QNAP TS-251-B?

    użytkowników jest dwóch, goście rzadko korzystają z wifi, a jak nawet to te chwilowe ograniczenia nie przeszkadzają. Urządzeń jest 7, lecz działają w tle (nie oglądamy na 7 urządzeniach na raz 7 netflixów/youtubów itp - dwóch użytkowników korzysta z tych 7 urządzeń) Orientowałem się między...
  6. K

    Pomoc Jaki router do QNAP TS-251-B?

    Dzięki za włączenie się w dyskusję i propozycje. Co do ceny to faktycznie nie podałem - musiało mi się usunąć jak pisałem pierwszy post. Planowałem wydać między 100, a 1000 zł. Widełki duże, ze względu że nie wiem ile muszę wydać, żeby sprzęt był odpowiedni na moje potrzeby. Mało jest...
  7. K

    Pomoc Jaki router do QNAP TS-251-B?

    :D fajne porównanie :) Dzięki pigers za szybką odpowiedź. 1. Tak RJ45 (dostawca mówił, że będą instalować światłowód i będą musieli mi kuć w ścianie, lecz do tej pory nikt nic nie kuł więc podejrzewam że nie jest to światłowód) i nie jest to połączenie radiowe. 2. Tak myślę, że 5Ghz będzie...
  8. K

    Pomoc Jaki router do QNAP TS-251-B?

    Cześć! :Dowidzenia: Forum obserwuję od prawie dwóch lat (w 2018 kupiłem swojego pierwszego QNAPA). Posiadam QNAP TS-251B 8GB RAM. Chciałbym kupić do mieszkania nowy router, przymierzam się do tego od kilku miesięcy, lecz za każdym razem przeraża mnie ogrom zmiennych, dlatego postanowiłem...