Recent Content by Kris Korlado

  1. Kris Korlado

    Pomoc HBS3 application error

    Cześć. Zainstalowałem HBS3 na moim NAS'ie. Zrobiłem mu jedno zadanie, które wykonał. Następnego dnia z powodu zbyt małej ilości miejsca nie mogłem dostać się do zawartości poprzez sieć. Po zrobieniu porządków wszystko (?) zaczęło działać. Ale dziś gdy próbowałem uruchomić HBS3 dostaję komunikat...
  2. Kris Korlado

    Dostęp do zasobów NAS przez USB

    Dzięki za taką radę. Ale użyłem forum po nieudanych poszukiwaniach w google.
  3. Kris Korlado

    Dostęp do zasobów NAS przez USB

    Podasz jakieś informacje na ten temat?
  4. Kris Korlado

    Dostęp do zasobów NAS przez USB

    To byłoby to czego szukam ;)
  5. Kris Korlado

    Dostęp do zasobów NAS przez USB

    To wiem. Chciałbym mieć jednak dostęp to tego dysku również przez sieć z innych urządzeń.
  6. Kris Korlado

    Dostęp do zasobów NAS przez USB

    Cześć. Czytałem na jednej ze stron, że jest możliwy dostęp do zasobów NAS przez port USB. Mam telewizor z portem USB (brak obsługi sieci), gdzie mogę podłączyć pendrive. Chciałbym tego portu użyć do podłączenia się do NAS. Czy to jest możliwe? Jeżeli tak to jakie modele obsługują taką funkcję.
  7. Kris Korlado

    Jaki Qnap pod serwer FTP do backapu oraz do backapu w firmie

    Zależy o czym mówisz. Sprzęt sieciowy dla SOHO to sobie chwalę ;)
  8. Kris Korlado

    Jaki Qnap pod serwer FTP do backapu oraz do backapu w firmie

    Dzień dobry (wieczór jak to woli). Chciałbym kupić Qnapa pod serwer FTP. Na ten serwer będą wysyłane backupy z kilku firm. Myślałem na początku o jakimś urządzeniu z dwoma dyskami 2TB w RAID1. Czy jeżeli w przyszłości zdecyduje się na zakup czegoś większego to nie będę miał problemu z migracją...
  9. Kris Korlado

    Cześć.

    No to pierwszy temat zaliczony ;)