Recent Content by Krisswolf

  1. Krisswolf

    Pomoc TS-239Pro kopia na USB

    Dziękuje za pomoc, wszystko przebiegło prawidłowo i bez problemów w następującej kolejności jakby ktoś jeszcze szukał: 1. Dołożyłem nowy dysk jako drugi 2. Uruchomiłem migrację w ustawieniach Manadżera pamięci 3. Utworzył się RAID 1 mirror 4. Zamieniłem stary dysk na nowy identyczny jaki...
  2. Krisswolf

    Pomoc TS-239Pro kopia na USB

    Dzięki za odpowiedź interesuje mnie najbardziej twoja kwestia, która mówi że uda mi się zrobić z jednego pojedynczego dysku przez dołożenie drugiego nowego RAID 1 bez utraty danych. By potem wyjąć stary i dołożyć drugi nowy już do gotowego RAID 1 i dane się ponownie zsynchronizują. Jeśli źle...
  3. Krisswolf

    Pomoc TS-239Pro kopia na USB

    Witam, Mam w jednej firmie model TS-239PRO z jednym dyskiem 1 TB jako single Dysku już jest leciwy wiec planuje go wymienić na nowy a najlepiej na 2 nowe co będą pracowały w RAID Mirror Pytania: Czy dokładając do drugiej kieszeni nowy dysk 1TB utworzę z nich RAID bez straty danych by potem...
  4. Krisswolf

    Dzień dobry wszystkim...

    Jestem nowy i do tej pory nie miałem styczności z urządzeniami QNAP Więc liczę na Państwa wsparcie jeśli zajdzie taka potrzeba Pozdrawiam K.S.