Recent Content by Krzych2

  1. Krzych2

    Pomoc Pomoc przy konfiguracji QNAP TS-1232XU

    ogólnie mam cyrk utworzona 1 wolumin pojemności wszystkich dysków - jak teraz podzielić go na " poddyski " wcześniej utworzyłem 1 wolumin 1/3 pojemności dysków i nie dało się tworzyć kolejnych woluminów.
  2. Krzych2

    Pomoc Pomoc przy konfiguracji QNAP TS-1232XU

    kupiłem od osoby prywatnej z tego forum ;) i niestety nie chce mi pomóc przy konfiguracji ... myślałem, że będzie to łatwiejsze.
  3. Krzych2

    Pomoc Pomoc przy konfiguracji QNAP TS-1232XU

    VPN zainstalowany, niestety 1 partycja utworzona, nie da się utworzyć kolejnej. Serio nie ma nikogo kto przy pomocy TW był by w stanie się podłączyć na 5 min i sprawdzić konfigurację ?
  4. Krzych2

    Pomoc Pomoc przy konfiguracji QNAP TS-1232XU

    dobra inaczej, mam 3 dyski po 12tb, utworzyłem 1 partycję która będzie się "robić" wg obliczeń qnap 300 godzin. Dyski dedykowane zgodne z stroną producenta. Dwa jak doinstalować QVPN servie ? z dostępnych aplikacji dysk buforowy - chodzi mi o to, żeby udostępnić np 100 gb danych i móc podać...
  5. Krzych2

    Pomoc Pomoc przy konfiguracji QNAP TS-1232XU

    np dostałem instrukcję konfiguracji VPN, w moim panelu sterowania wygląda to całkowicie inaczej i nie ma opcji VPN - instaluję się ją dodatkowo ? Konfiguracja klienta OpenVPN – QNAP (NAS)
  6. Krzych2

    Pomoc Pomoc przy konfiguracji QNAP TS-1232XU

    Dzień dobry, Szukam dobrej duszy która pomoże przy konfiguracji serwera. Serwer ma 3 dyski, chcę utworzyć kilka folderów z określonymi uprawnieniami dostępu. Chcę zrobić zdalny dostęp. Chcę umożliwić udostępnianie pewnej ilości miejsca na zewnątrz jako taki dysk buforowy. Chcę zrobić backup...
  7. Krzych2

    Dzień dobry,

    Witam, Jestem (mam nadzieję ) szczęśliwym posiadaczem Qnap TS-1232XU. mam kilka problemów z konfiguracją dlatego się tu pojawiam.