Recent Content by krzys128

  1. K

    Pomoc instalacja EPSONa XP206

    Podłączyłem przez USB urządzenie EPSON XP206 . Drukarka została wykryta prawie natychmiast a instalacja sterowników i udostępnienie jej w sieci było całkiem proste. Niestety NAS nie widzi skanera :( Proszę o informacje, wskazówki jak zainstalować i udostępnić przez sieć skaner. Wersja...
  2. K

    Pomoc brak dostępu do mojego qnapa

    przeczytałem , zastosowałem , pomogło - wszystko już działa Dziękuję bardzo ! ps. uwaga o czytaniu ze zrozumieniem była zbyteczna.
  3. K

    Pomoc brak dostępu do mojego qnapa

    to jeszcze napisz proszę jak ten restart zrobić ? ok , to co zrobiłem to po prostu zmieniłem interface sieciowy na inny i w ten sposób poniekąd zrobiłem restart konfiguracji sieciowej. Niestety bez efektu. QNap co prawda dostał nowy adres a z DHCP, ten adres mogę pingować ale żadne połączenie...
  4. K

    Pomoc brak dostępu do mojego qnapa

    mojego qnapa 453A uruchomiłem gdzieś na jesieni na tyle żeby udostępniać pliki w mojej sieci domowej oraz postawić dwie maszyny wirtualne. Dostęp przez www i ssh działał bez żadnych problemów, korzystanie z wirtualek też było w porządku aż do ..... instalacji internetu ORANGE dwa tygodnie temu...
  5. K

    dzień dobry

    Od kilku tygodni jestem posiadaczem QNAPa 453A i już teraz widzę że będę potrzebować Waszej pomocy :) K.