Recent Content by Krzyszta

  1. Krzyszta

    Pomoc Klient torrent dla TS-253A

    Dobra,dzięki Panie Admin,czuję się jak idiota i pozdrawiam. Dam znać jak coś ogarnę.
  2. Krzyszta

    Pomoc Klient torrent dla TS-253A

    @pigers,o co chodzi ? @demo,gdzie tego szukać?
  3. Krzyszta

    Pomoc Klient torrent dla TS-253A

    Dobra,dziękuję za pomoc,ale już się mózg lasuje i na dzisiaj koniec. Jutro dam znać. Dobranoc. Dobry Wieczór. rtoorent zainstalowałem i wszystko w powiadomieniach na czerwono. @demo,dzięki QTransmission siedzi,ale teraz to: Link: https://imgur.com/2YxyjIP
  4. Krzyszta

    Pomoc Klient torrent dla TS-253A

    Już mnie bierze,nie mam już nerwów. Ja na ,,oknach" od win 95 i repa to zło. Pobrałem z sieci rtorrent 0.9.6- 0503-170503,plik typu QPKG,rozumie że teraz przeglądaj i wskazuję folder?
  5. Krzyszta

    Pomoc Klient torrent dla TS-253A

    Zrobione,nie miałem nazwy,co dalej? Przepraszam,Wyprzedziłeś mnie z postem,dobra zaraz dam znać.
  6. Krzyszta

    Pomoc Klient torrent dla TS-253A

    Dalej coś źle robię,url +zgoda zaznaczone.
  7. Krzyszta

    Pomoc Klient torrent dla TS-253A

    AppCenter,nie widzę rtorrenta i transmission.
  8. Krzyszta

    Pomoc Klient torrent dla TS-253A

    Sorki,pisałem wyżej,cały system od nowa. Postawiony i co dalej? Link: https://imgur.com/a/5QhEYI4 ,tak to wygląda i gdzie stworzyć folder do plików torrent?
  9. Krzyszta

    Pomoc Klient torrent dla TS-253A

    @Spokoky,z tego co wiem,podczas instalacji pojawiają się komunikaty czego chcę,a nie chcę śmieci instalować. Jeśli komuś nie pasuje,to możemy przełożyć na jutro.
  10. Krzyszta

    Pomoc Klient torrent dla TS-253A

    Hi. Czy ktoś jeszcze jest i pomoże w instalacji na bieżąco?
  11. Krzyszta

    Pomoc Klient torrent dla TS-253A

    Witam i pozdrawiam społeczność. Proszę o wyrozumiałość,bo w kwestii serwerów plików jestem zielony. Posiadam QNAP TS-253A+2x6TB WD Red. Jutro chcę postawić system(tylko torrenty),i proszę o optymalne rozwiązanie. Z tego co już z czaiłem,wolumin prosty,wychodzi ok.11 TB. Proszę może o jakiś...
  12. Krzyszta

    Witam.

    Witam szanowną społeczność. Włosy przyprószone siwizną,ale tu jestem świeżynka i liczę na pomoc. Pozdrawiam.