Recent Content by Lech

  1. L

    Pomoc Linux Station i Netflix

    Taaak? A jest jakieś info kiedy można się spodziewać?? :-)
  2. L

    Pomoc Linux Station i Netflix

    Dzięki za info, spróbuję potestować, zobaczę co z z tego wyjdzie :-) No i potknąłem się o prozaiczną rzecz. Dla mojego modelu, TS-251, nie ma jeszcze QTS 4.4 i tym samym nie mogę zainstalować HDS4. Co prawda znalazłem info, że da się to zrobić, pobierając wprost z download center HDS4 i...
  3. L

    Pomoc Linux Station i Netflix

    A... nie bardzo jestem zorientowany w temacie o którym piszesz - to nowość dla mnie :-) Możesz coś przybliżyć? Pokierować linkiem, to doczytam i się dokształcę, bo może to faktycznie jest rozwiązanie.
  4. L

    Pomoc Linux Station i Netflix

    Co do HD Station to mam wątpliwości. Z innych względów pasuje mi używać Linux Station i Ububtu. Poza tym, na HD Station na Chrome niby Netflix działa, ale nie jest to płynne działanie. Nie masz przycięć na tej wtyczce w KODI?
  5. L

    Pomoc Linux Station i Netflix

    Witam wszystkich, Używam NAS-a już kilka lat, głównie jako bibliotekę multimediów, ale również jako odtwarzacz multimedialny. Mam uruchomiony Linux Station, na którym z powodzeniem pracuje KODI. Sprzęt służył mi również do oglądania Netflixa... jeszcze kilka dni temu. Jednak od 15.05 Netflix...