Recent Content by Lechux

  1. Lechux

    Wiedza myQNAPcloud - czyli QNAP w internecie... (przekierowanie portów)

    Błędy dla poszczególnych portów. Ale już wiem o co chodzi - okazało się, że w kablówce zmienili mi IP na prywatne (wcześniej było publiczne). Na routerze WAN IP to 10.x.x.x także lipa. Aby mieć publiczne IP muszę mieć wyższy pakiet. Póki co zostaje mi witryna myqnapcloud.com - z jej poziomu -...
  2. Lechux

    Wiedza myQNAPcloud - czyli QNAP w internecie... (przekierowanie portów)

    Pomocy. Świeżo postawiony HS-210 z 4.1.1. myqnapcloud - błąd w tym bloku My DDNS/Coud Portal, brak dostępu po adresie qazxswedc.myqnapcloud:8080, co ciekawe udaje mi się połączyć z aplikacji QFile na Androidzie. Screeny: DDNS - brak dostępu po adresie xxxxxxx.dyndns.org:8080 (mam...
  3. Lechux

    Pomoc Backup... listy plików

    No wydaje się to całkiem proste i logiczne. Dam znać jak do tego usiądę i co z tego wyszło. Dzieki! PS. Chciałem Wać rozdać lizaki, ale chyba jestem zbyt noobowaty i nie mam do nich dostępu ;)
  4. Lechux

    Pomoc Backup... listy plików

    Ok, dzięki, będę się bawił ;)
  5. Lechux

    Pomoc Backup... listy plików

    Witam, szukałem na forum i nie tylko, ale nigdzie nie widzę czy coś takiego jest możliwe. Planuję archiwizować dane z NASa na dysk zewnętrzny, a konkretnie wszystkie foldery z dokumentami, zdjęciami itp. oprócz jednego katalogu z filmami i serialami (720p/1080p). Nie zależy mi na backupie...
  6. Lechux

    Witam

    Witam i o zdrowie pytam ;) :Deal: