Recent Content by LeDiableBleu

  1. L

    Pomoc Pobieranie z Catshare, Rapidshare itp.

    Witam Mam gorącą prośbę aby ktoś mi pomógł/wytłumaczył jak dziecku jak można ściągać na nas 212p pliki z serwisów takich jak catshare rapidu itp. Jest jakis program jak na windows program jdownloader ? Już mówie że przed pobraniem trzeba wpisać kod capatcha tak jak to się dało zrobić w...
  2. L

    Pomoc Problem ze stroną administracyjną

    Jutro dam znać czy zadziałało czy nie Sprawdziłem i nadal tak samo że app center nie działa a strona dalej się niby ładuje. Ma ktoś jakiś pomysł jak to zwalczyć/ usunąć ??
  3. L

    Pomoc Problem ze stroną administracyjną

    Rozumiem że mam poprostu zostawić włączoną stronę i dać się jej włączyć ?
  4. L

    Pomoc Problem ze stroną administracyjną

    1. Najnowszy który wyszedł teraz w listopadzie 2. Tak nawet na internet explorer i to samo 3. Był restartowany a ciasteczka teraz usunąłem i dalej to samo 4. Teraz mi się przypomniało że (widać na zdjęciu) nie pojawia się w prawym dolny rogu przycisk który odpowiada nam za pokazanie np. zużycia...
  5. L

    Pomoc Problem ze stroną administracyjną

    Witam Mój problem pojawił się jakieś 2 tygodnie temu i wygląda następująco: LOGUJE się poprzez przeglądarke na adres http://192.168.1.100:8080/cgi-bin/ i czekam aż się załaduje niekiedy muszę odświeżyć to wtedy przyśpiesza proces ładowania strony. Jak pojawi się pulpit administratora to mimo że...
  6. L

    Pomoc Download Station v3.0.2

    Wcześniej dokładnie5 dni temu ściągałem dokładnie z tej samej stronki i nie było problemu i nagle pojawił sie z nikąd
  7. L

    Pomoc Download Station v3.0.2

    A czy to jakaś różnica ? skoro na dowloand station mi nie idzie a na zwykłym utorrent na kompie ciągnie normalnie
  8. L

    Pomoc Download Station v3.0.2

    Mam wszystko zaktualizowane lecz problem nadal wystepuje że pliki do pobrania mają status czekaj
  9. L

    Pomoc Download Station v3.0.2

    Zaraz będę
  10. L

    Pomoc Download Station v3.0.2

    Mam jeszcze jedno pytanie jak zaaktualizować Download Station do ver. 4.0 a nie jak mam 3.0 ?
  11. L

    Pomoc Download Station v3.0.2

    A możesz mi powiedzieć skąd ?
  12. L

    Pomoc Download Station v3.0.2

    Witam Mój problem polega na tym że Download Station nie pobiera torrentów, wysyłać wysyła bez żadnych problemów lecz z pobierania nici. Jeśli zmienie coś w opcjach to na dosłownie minutę zaczyna pobierać i nagle staje pobieranie a torrenty mają status czekaj. Ma ktoś jakiś pomysł jak temu...
  13. L

    Pomoc Instalacja rtorrent

    Może ktoś powiedzieć jak usunąć rtorrent++ 2010-0.8.6 build0301 r1106 skoro nie mogę wejść nawet w okienko więcej ?Może ktoś powiedzieć jak skonfigurować transmission ? Mam go zainstalowane ale nie wiem co dalej
  14. L

    Pomoc Instalacja rtorrent

    Niestety nie ma
  15. L

    Pomoc Instalacja rtorrent

    zainstalowałem jak pisałeś rtorrent++ 2010-0.8.6 build0301 r1106 włączam program i wywala mnie na tą stronkę http://192.168.0.100:8081/ i nic dalej się nie dzieje, co dalej mam zrobić ? Gdzie można ściągnąć Transmission na moją wersję serwera ?