Pomoc Problem ze stroną administracyjną

L

LeDiableBleu

Passing Basics
Beginner
17 Luty 2014
17
0
1
31
QNAP
TS-219P
Ethernet
1 GbE
Witam
Mój problem pojawił się jakieś 2 tygodnie temu i wygląda następująco:
LOGUJE się poprzez przeglądarke na adres http://192.168.1.100:8080/cgi-bin/ i czekam aż się załaduje niekiedy muszę odświeżyć to wtedy przyśpiesza proces ładowania strony. Jak pojawi się pulpit administratora to mimo że widzę ikonki np. PANEL, FILE STATION CZY FILE STATION to po najechaniu na nie i naciśnieciu nic się nie dzieje a w tle widać napis ładowanie, wszystko widać na zdjęciu
Beztytuu
 
Cześć. Trzy pytania.
1. Jaka wersja QTS ?
2. Czy sprawdzałeś na innych przeglądarkach ?
3. Czy zrestartowałeś NAS i wyczyściłeś casche przegladarki ?

Miałem podobny problem (pojawił się z nikąd) na chromie przy sofcie 20141003. Jeśli taki masz podnieś do najnowszego.
 
1. Najnowszy który wyszedł teraz w listopadzie
2. Tak nawet na internet explorer i to samo
3. Był restartowany a ciasteczka teraz usunąłem i dalej to samo
4. Teraz mi się przypomniało że (widać na zdjęciu) nie pojawia się w prawym dolny rogu przycisk który odpowiada nam za pokazanie np. zużycia cpu czy ramu

Jak najadę na ikonkę i nacisnę prawy klawisz to wyświetlają mi się opcję np. otwórz czy usuń.
Wszystkie ikonki normalnie się otwierają jak tak zrobie lecz tylko w app center jest problem że się włącza jak wszystkie ale nie ma zawartości w środku okna
Beztytuu1
 
Z ta zawartością app center tez tak miałem około północy w niedziele w zeszłym tyg. Wystarczyło odczekać 30 min. To samo było główna strona qnap tez nie działała przez 5 do 10 min.
 
Z ta zawartością app center tez tak miałem około północy w niedziele w zeszłym tyg. Wystarczyło odczekać 30 min. To samo było główna strona qnap tez nie działała przez 5 do 10 min.

Rozumiem że mam poprostu zostawić włączoną stronę i dać się jej włączyć ?
 
Ja miałem ten problem tydzień temu. Wylogowałem się I zalogowałem się po 30 min. I wszystko działało - mowa o app center.
 
Ja miałem ten problem tydzień temu. Wylogowałem się I zalogowałem się po 30 min. I wszystko działało - mowa o app center.

Jutro dam znać czy zadziałało czy nie
Sprawdziłem i nadal tak samo że app center nie działa a strona dalej się niby ładuje. Ma ktoś jakiś pomysł jak to zwalczyć/ usunąć ??
 
Spróbuj o ile to co napisał Paweł nie pomoże jeszcze raz puścić instalkę najnowszego firmware przez QFindera bo jak rozumiem ze strony się nie dostaniesz.
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. hd station pulpit