Lenik
Local time
04:22
Featured content
0
Punkty reakcji
0

Dołączył
Ostatnio widziany

Ostatnia aktywność Wiadomości Featured content O sobie

    • Lenik
      Lenik odpowiedział w temacie Pierwszy budżetowy NAS do domu.
      Nie skusiłem się na 4 zatoki. Może kiedyś, kto wie 🤔
    • Lenik
      Lenik odpowiedział w temacie Pierwszy budżetowy NAS do domu.
      Zamówiłem QNAP TS-264-8G ale z 16GB. Po rozmowie ze sprzedawcą zaproponowali mi 2 x 8GB lub 1 x 16 GB. Wybrałem 16 GB
    • Lenik
      Lenik odpowiedział w temacie Pomoc TS-230 wymiana RAM.
      🤝
    • Lenik
      Lenik odpowiedział w temacie Pomoc TS-230 wymiana RAM.
      :(. Nie potrafię. Czy jest jakiś inny sposób programowy aby test RAM przeprowadzić samodzielnie z poziomu przeglądarki?
    • Lenik
      Lenik odpowiedział w temacie Pomoc TS-230 wymiana RAM.
      Witam W moim TS-230 (przy okazji nie mogę go wybrać przy definiowaniu mojego profilu :unsure: ) nie ma możliwości podłączenia do monitora. Chciałbym wykonać stres test pamięci RAM przy pomocy np. memorytest86 lub podobnej aplikacji. Mogę ten test...
    • Lenik
      Lenik odpowiedział w temacie Pierwszy budżetowy NAS do domu.
      O, to już jest jakiś trop (y)
    • Lenik
      Lenik odpowiedział w temacie Pierwszy budżetowy NAS do domu.
      @maj0nez Piszesz, że Twój NAS TS-264 ma gniazda pamięci, RAM nie jest wlutowany. W sieci znalazłem takie urządzenie link...
    • Lenik
      Lenik odpowiedział w temacie Pierwszy budżetowy NAS do domu.
      Witam i dziękuję za feedback. W takim razie delikatny hałas jest przypadłością wszystkich lub większości dysków do NAS. Muszę pomyśleć o zmianie lokalizacji NAS, aby wyeliminować odczuwanie hałasu. Ja posiadam Seagate IronWolf 2x4GB i pracują one...
    • Lenik
      Lenik zareagował Lubię to Lubię to na post maj0nez w dyskusji Pierwszy budżetowy NAS do domu.
      Witaj Leszku Tak jak napisałem w swoim poście kupiłbym teraz 4 zatokowca tylko dla RAID5, jestem bardzo zadowolony z niego i sprawdza się rewelacyjnie. Ma kilka minusów jeden z nich to aplikacje, są okropne wogóle nie userfrendly :-( Niestety...
    • Lenik
      Lenik odpowiedział w temacie Pierwszy budżetowy NAS do domu.
      Witam, @maj0nez Zastanawiam się nad kupnem takiego samego NAS, jak w Twoim przypadku. Mój obecny TS-230 jest bardzo słabiutki, a poza tym serwis QNAP stwierdził, że RAM jest w nim uszkodzona. Występowały samoistne restarty, głównie w czasie...
    • Lenik
      Lenik odpowiedział w temacie Pomoc TS-230 wymiana RAM.
      Dzięki za super szybką odpowiedź. Przemyśle Twoje propozycje 🤝
    • Lenik
      Lenik napisał nowy temat.
      Witam wszystkich Otrzymałem od serwisu ( na skutek mojego zgłoszenia serwisowego) informacje, że w moim NAS TS-230 jest uszkodzona pamięć RAM. Jest ona powodem samoistnych restartów NAS, np przy aktywnej aplikacji QNAP AI Core. 1. Czy taka...
  • Ładowanie…
  • Ładowanie…
  • Ładowanie…