Recent Content by lesnypatataj

  1. L

    Pomoc QNAP TS-230 Transfer

    "te takie fajne routery od dostawców są strasznie upierdliwe.." - niestety wiem o tym... ale nie mogę na to nic poradzić ;) Nie ukrywam, że on jest w tej całej sytuacji głównym podejrzanym Przetestuje i sprawdzę, może tam coś takiego jest :)
  2. L

    Pomoc QNAP TS-230 Transfer

    DMZ może mieć na to jakiś wpływ? Zmienię to oczywiście i spróbuje
  3. L

    Pomoc QNAP TS-230 Transfer

    Też mnie to dziwi, że jest jakby przycięcie... już myślałem, że to telefon, ale moim zdaniem, problemy by był również przez VPN. Transfer o którym wspominam, testuje przy pobieraniu plików z QNAPa, objawia się to też tym, że odtwarzany film się strasznie długo buforuje. Może opiszę jak wygląda...
  4. L

    Pomoc QNAP TS-230 Transfer

    Uprzedzając Twoje pytanie napisałem IP zewnętrzne = Publiczny adres IP na QNAPie Przez qlinka też się nie łączę ;) za każdym razem łączę się z bezpośrednim IP
  5. L

    Pomoc QNAP TS-230 Transfer

    Witajcie forumowicze ;) Zawracam się do Was z dość dziwnym transferowym problemem... Jeżeli łączę się do mojego QNAPa z sieci mobilnej, która jest udostępniona z telefonu transfer downloadu jest na poziomie max 100-150KB/s natomiast, jeżeli podłączę przez jakikolwiek VPN, to transfer z QNAPa...